W jaki sposób dobierać bieliznę wyszczuplającą? Na co zwracać uwagę? Jaki model będzie dla nas najlepszy?

Kiedy kobiety decydują się na bieliznę wyszczuplającą? Z pewnością jest kilka takich powodów. Robią to, bo chcą pomniejszyć obwód talii, zrzucić wizualnie kilka kilo, a nawet podkreślić jędrność piersi i podnieść pośladki. Bielizna taka faktycznie może zdziałać wiele, a współczesne kobiety już o tym wiedzą, dlatego też wybierają chętnie taki rodzaj bielizny.

Wiadomo, że dieta oraz zdrowy tryb życia to najlepsze i najbardziej pewne sposoby, aby zachować idealną sylwetkę. Jeżeli Jednak zależy nam na szybkich rezultatach, to wybór odpowiedniej bielizny wyszczuplającej będzie najlepszy. Dobrze dobrana bielizna modelująca jest funkcjonalna,

kobieca bielizna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

zapewnia też wygodę, jest w stanie formować ciało, w ten sposób żeby nasze ciało prezentowało się rzeczywiście dobrze. Na rynku istnieje wiele bardzo różnych modeli tego typu bielizny, jak na przykład leginsy wyszczuplające, jednakże to który rodzaj wybierzemy jest zależne od konkretnej figury. W jaki sposób więc dobrać bieliznę dobrą dla konkretnych potrzeb? Trzeba zmierzyć obwód bioder dla majtek, obwód pasa jeśli chodzi o gorsety i obwód biustu, gdy myśli się o biustonoszu. Nigdy nie warto wybierać mniejszych rozmiarów, bo taka bielizna jest bardzo przylegająca,dlatego możemy mieć pewność, że w za małym rozmiarze będziemy czuć się niezbyt komfortowo. Są tak naprawdę 4 podstawowe typy kobiecej figury, jakie mają skrócone nazwy (czyli A, O, H, X).

Omawiany temat Cię zafascynował? Więc odszukaj stronę (http://www.secretclient.com/badania-marketingowe/mystery-shopping/), gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu fascynujące dane, opisujące to zagadnienie.

Ostatni rodzaj to typ sportowej sylwetki z dosyć wyraźnie odznaczonymi biodrami. A oraz O, to sylwetka o wąskich ramionach, niewielkim biuście i wydatnych udach, zaś H jest często posturą o słabo uwydatnionej talii, szczupłych ramionach i płaskich pośladkach.

Najważniejsza zasada jest taka, by wybierać rozmiar takiej bielizny, tak samo w jaki na co dzień dobieramy zwykłą bieliznę. Na rynku znajduje się sporo uniwersalnych body, które będą w stanie wymodelować naszą sylwetkę. Jednak wedle specjalistów najkorzystniej wybierać każdy element z osobna w zależności od partii ciała, jaką chcemy ulepszyć. Gdy tak będziemy postępować możemy mieć pewność, iż odzież modelująca naprawdę będzie pomocna oraz komfortowa.

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.