Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dlaczego kupno nowoczesnej lodówki może w pozytywny sposób wpłynąć na finanse restauracji bądź hipermarketu

4 kwietnia 2019
Artykuły przeznaczone na sprzedaż muszą się doskonale prezentować. Żaden trzeźwo myślący kupujący nie kupi zwiędniętej rzodkiewki albo bananów uszkodzonych w czasie transportu. Stąd tak ważne są ładne kolorowe opakowania i interesująco zaaranżowane witryny sklepowe. Wzrok klienta przyciągają także ogromne meble chłodnicze, a wyeksponowany tam towar kusić będzie zwłaszcza tych, którzy wybrali się na zakupy nie jedząc dobrego śniadania.

czytaj więcej

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

– sprawdź ofertę mebli chłodniczych na

W prywatnych mieszkaniach łatwo psujące się produkty żywnościowe przechowujemy w lodówkach i zamrażarkach. Takie urządzenia AGD są zazwyczaj niedużych rozmiarów, rzecz jasna w porównaniu do maszyn używanych w przemyśle przetwórczym, i absolutnie nie sprawdziłyby się miejskich knajpach, hipermarketach bądź cukierniach. Wspomnieliśmy już w tym miejscu, że właściwa ekspozycja jest w stanie zdziałać cuda, natomiast w warunkach domowych, tak czy inaczej póki co nie musimy eksponować ledwie co kupionej szynki albo serka topionego.
Do restauracji czy innych lokali gastronomicznych, a także marketów potrzebne są takie maszyny chłodnicze, które mają przeszklone ścianki czy drzwiczki. Klient może wtedy obejrzeć przygotowane przekąski bądź desery, a w samoobsługowych punktach handlowych wziąć interesujące go artykuły. Wybór konkretnej chłodziarki bywa uzależniony od typu prowadzonej działalności. W restauracjach zobaczymy nadstawki bądź witryny chłodnicze, z kolei w dużych sklepach najlepiej sprawdzą się mniejsze lub większe regały oraz lady chłodnicze.

Pomimo tego że zakup chłodziarki znanego wytwórcy może podnieść zyski w konkretny lokalu, to jednak warto pamiętać, że meble chłodnicze zostały skonstruowane nade wszystko po to, żeby przedłużyć trwałość produktów żywnościowych. Na zapleczach, gdzie nie dociera ciekawski wzrok klientów, stoją o dużo większe urządzenia, np. komory chłodnicze, gdzie dla przykładu przechowywane bywają towary, które niedługo trafią na sklepowe półki. Takie komory przeważnie są wytwarzane ze stali kwasoodpornej, więc są naprawdę porządne, a mycie wnętrza nie sprawia żadnych problemów. Jednocześnie warto także nadmienić, że nawet najlepsza chłodziarka nie może przedłużyć trwałości produktów spożywczych, dlatego trzeba na bieżąco sprawdzać daty zamieszczone na opakowaniach.

You Might Also Like