Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dlaczego kupno nowoczesnej lodówki może w pozytywny sposób wpłynąć na finanse restauracji bądź hipermarketu

18 czerwca 2019
Artykuły przeznaczone na sprzedaż muszą się doskonale prezentować. Żaden trzeźwo myślący kupujący nie kupi zwiędniętej rzodkiewki albo bananów uszkodzonych w czasie transportu. Stąd tak ważne są ładne kolorowe opakowania i interesująco zaaranżowane witryny sklepowe. Wzrok klienta przyciągają także ogromne meble chłodnicze, a wyeksponowany tam towar kusić będzie zwłaszcza tych, którzy wybrali się na zakupy nie jedząc dobrego śniadania.

czytaj więcej

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

– sprawdź ofertę mebli chłodniczych na

W prywatnych mieszkaniach łatwo psujące się produkty żywnościowe przechowujemy w lodówkach i zamrażarkach. Takie urządzenia AGD są zazwyczaj niedużych rozmiarów, rzecz jasna w porównaniu do maszyn używanych w przemyśle przetwórczym, i absolutnie nie sprawdziłyby się miejskich knajpach, hipermarketach bądź cukierniach. Wspomnieliśmy już w tym miejscu, że właściwa ekspozycja jest w stanie zdziałać cuda, natomiast w warunkach domowych, tak czy inaczej póki co nie musimy eksponować ledwie co kupionej szynki albo serka topionego.
Do restauracji czy innych lokali gastronomicznych, a także marketów potrzebne są takie maszyny chłodnicze, które mają przeszklone ścianki czy drzwiczki. Klient może wtedy obejrzeć przygotowane przekąski bądź desery, a w samoobsługowych punktach handlowych wziąć interesujące go artykuły. Wybór konkretnej chłodziarki bywa uzależniony od typu prowadzonej działalności. W restauracjach zobaczymy nadstawki bądź witryny chłodnicze, z kolei w dużych sklepach najlepiej sprawdzą się mniejsze lub większe regały oraz lady chłodnicze.

Pomimo tego że zakup chłodziarki znanego wytwórcy może podnieść zyski w konkretny lokalu, to jednak warto pamiętać, że meble chłodnicze zostały skonstruowane nade wszystko po to, żeby przedłużyć trwałość produktów żywnościowych. Na zapleczach, gdzie nie dociera ciekawski wzrok klientów, stoją o dużo większe urządzenia, np. komory chłodnicze, gdzie dla przykładu przechowywane bywają towary, które niedługo trafią na sklepowe półki. Takie komory przeważnie są wytwarzane ze stali kwasoodpornej, więc są naprawdę porządne, a mycie wnętrza nie sprawia żadnych problemów. Jednocześnie warto także nadmienić, że nawet najlepsza chłodziarka (zobacz: chłodziarki do wina wolnostojące) nie może przedłużyć trwałości produktów spożywczych, dlatego trzeba na bieżąco sprawdzać daty zamieszczone na opakowaniach.

You Might Also Like