Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Gazetki promocyjne. Ciekawe źródło wiedzy na temat oferty lokalnych sklepów, czy doskonale skonstruowane narzędzie marketingowe?

28 września 2019
Wielkie sieci handlowe oraz hipermarkety używają wielu technik reklamowych aby dotrzeć do potencjalnych nabywców. Wielkość wcześniej wspomnianych przedsiebiorstw pozwala im na wykorzystanie w tym celu względnie dużej kwoty.

zniżka

Jednak obok spotów telewizyjnych, banerów w gazetach oraz reklam na billboardach, najbardziej skuteczną, a w szczególności najlepiej zauważalną, formą reklamy są gazetki promocyjne. Świetnie trafiają one do precyzyjnie wybranego grona odbiorców – a więc do osób zamieszkujących okoliczne dzielnice. Pracownicy agencji reklamowych, których zadaniem jest rozniesienie tego typu broszur, zazwyczaj nie przejmują się zakazami i dostarczają gazetki promocyjne wprost na nasze wycieraczki czy nawet wieszają je na klamkach. Wielu osobom wydaje się to nadgorliwe, ale badania pokazują, iż tego typu osób jest znacznie mnie aniżeli tych, którzy z ciekawością przeglądają akcje promocyjne i wyprzedaże lub porównują ceny tego samego produktu w poszczególnych sklepach lub w internecie

Czy taki sposób na dotarcie do klienta jest dobry również dla innych branż?

wyprzedaże

Autor: wyprzedaże
Źródło: flickr.com

Gros osób wie o sile tego medium, jednak tylko część z nich wie, że za tym jak się wydaje nieszkodliwym materiałem reklamowym kryje się cała batalia specjalistów.

Te ciekawe posty posiadają swoją kontynuację. Pragniesz się z nią zapoznać? Więc idź do strony (https://www.super-edu.pl/) i tam ciesz się frapującymi informacjami.

Wyjatkowo istotne zadanie pełni papier i jakość wykonania. W zależności od standardu sklepów – korporacje handlowe wkładają ogromną ilość pieniędzy w druk broszur reklamowych. W przypadku sklepów dla masowego klienta – jest zupełnie odwrotnie.

Zaciekawiony? To dla nas fantastyczna informacja. Więc kliknij tu sale szkoleniowe poznań i przeglądaj do woli nowe specjalistyczne posty.

Gazetki drukowane są na gorszej jakości papierze – a dla dostawcy liczy się bogactwo podanych w nich informacji. Duże znaczenie ma kolorystyka i układ designu broszury. A już najistotniejszą sprawą jest dobór produktów, które się w takiej gazetce znajdą. Powinny być one dostosowane do najbardziej podatnych na reklamę grup społecznych, a więc świeżo upieczonych rodziców i osób starszych.

You Might Also Like