Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Bilety lotnicze na urlop

11 października 2018
Na urlop najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do tej formy podróżowania.

Autor: Hyougushi

Twierdzą oni, że latanie jest niebezpieczne a samoloty się psują. Niestety we wszystkich mediach mówi się najgłośniej o wypadkach samolotów, a nikt nie krzyczy na prawo i lewo o tym jak wiele jest kolizji aut. Kiedy porównamy wartości okazuje się, że to podróże samochodem są dużo bardziej ryzykowne.

Ponadto są także dużo droższe. Obecne koszty paliwa nie pozwalają na dojechanie na urlop – https://eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-del-sol/ – za mniej niż prawie tysiąc złotych, nawet jeżeli wyjeżdżamy zaledwie nad polskie morze. Tanie bilety lotnicze da się nabyć już za sto – dwieście złotych, zwłaszcza jeśli planujemy wylecieć do któregoś z europejskich miast. Oczywiście, im dalej lecimy, tym stawki wyższe, ale są miejsca, do których samochodem nie da się dotrzeć wcale.

Podróżowanie samolotem jest również o wiele wygodniejsze, przede wszystkim z tego powodu, że trwa dużo krócej. Do najpopularniejszych kurortów w Turcji czy Egipcie lot trwa około dwie godziny. Autem możemy tam dojechać w dwa, trzy dni. Różnica jest wielka.

Oczywiście, każdy wyjeżdża na urlop (https://www.eccotravel.eu/kanada/) w taki sposób w jaki chce i w jaki jest mu wygodnie. Jeśli ktoś preferuje objazdówkę dookoła kontynentu, to auto będzie idealnym wyjściem. Gdy jednak mamy ustalony punkt docelowy absolutnie warto przemyśleć opcję udania się tam samolotem.

You Might Also Like