Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

bosch karma dla pupila, preparat na pchły dla kota – czy trzeba je stosować?

5 września 2020
Wyłonienie odpowiedniej suchej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Wszyscy właściciele czworonogów zdają sobie sprawę że piesek jest najlepszym kumplem człowieka. Nie zawsze jednak człowiek umie odwdzięczyć się pieskowi za tę przyjaźń i żywi go niedobrym pożywieniem, które nie zaspokaja wymogów tego zwierzęcia. Bosch karma dla psa winna być dobrana nie tylko stosownie do wieku, ale także do wielkości psa. Celowo skomponowane karmy zaspokoją wszelkie wymogi czworonogów o delikatnych żołądkach, również tych aktywnych i pracujących.

kot

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Psy są zwierzakami mięsożernymi, dlatego im więcej mięsa w jedzeniu psa, tym odpowiedniej. Karmy dla psów nie komponują się z pewnością z samego mięsa. Takie karmy byłoby trudno wyprodukować. Są natomiast na rynku produkty, których zawartość zapewni pieskowi dietę zaspokajającą jego prawdziwe wymogi. Na opakowaniach Bosch karma dla psa odszukamy informacje o tym, dla jakiego psa jest przeznaczona, również jak ją racjonować – . Jedną z najważniejszych wiadomości zawartych na opakowaniu karmy jest lista składników – Przychodnia Weterynaryjna CHIRON Tomasz Wojnar. Komponent podany na wykazie jako pierwszy to ten, którego w wyrobie jest procentowo największa ilość. Następne zawartości, których jest odpowiednio mniej, zajmują następne pozycje na liście. Nadzwyczaj ważnym komponentem w każdej karmie jest kompozycja jarzyn. Warzywa podnoszą zaletę kaloryczną karmy. Dostarczają przede wszystkim witamin, są też źródłem błonnika pokarmowego, elementu wspomagającego przebieg trawienia.

pupil

Autor: Christopher „Rice”
Źródło: http://www.flickr.com
Sklepy zoologiczne posiadają w swojej ofercie nie wyłącznie karmy dla piesków. Wielbiciele i właściciele kotów, chomików, czy ptaków egzotycznych też znajdą rozmaite rzeczy przydatne dla swoich pupilów. Pchły są niezwykle częstymi kocimi pasożytami. Na szczęście w niemal każdym sklepie zoologicznym jest możliwość kupić kropelki na pchły dla kota, przy pomocy jakich bez trudu i szybko jest możliwość się ich pozbyć. Poniektóre z takich farmaceutyków również chronią kota przed powtórną agresją pcheł. Krople przeciw pchłom stosuje się bezpośrednio na skórę kota. Najodpowiedniej na karku, albowiem stamtąd sobie ich nie zliże. Dwa dni przed i dwa ni po zastosowaniu nie trzeba kota (zobacz ofertę na miseczki dla kota hunter) kąpać – świetny artykuł.

You Might Also Like