Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Dlaczego trzeba odwiedzić Islandie by zwiedzać malownicze widoki i dostać się na niesamowity festiwal muzyczny?

25 listopada 2020
Chcesz wyjechać do pięknego kraju, który Cię zachwyci? Marzysz o niebanalnej przygodzie w niesamowitej scenerii? Postaw na Islandię!
Bajeczna Islandia urzeka swoich gości.

Wycieczki Islandia to nadzwyczajna wyprawa śladami postaci mitycznych sag. Islandia coraz częściej pozostaje kluczowym celem wypraw wczasowiczów i to tych mieszkających z całego globu. Dla wielu kraj ten kojarzy się głównie z magiczną krainą trwałego śniegu oraz lodu. I słusznie, bo dokładnie tak się składa, że blisko 11% lądu pokrywają lodowce, jednakże Islandia ma w zasięgu także o wiele więcej do zaoferowania swoim turystom niż tylko fantastyczne malownicze obszary do wykonywania sportów zimowych. Wycieczka na Islandie to zatem wiele więcej – bo w końcu nie tylko sposobność odkrycia nieznanego dotąd lądu (oferta wycieczek na Islandię), ale również niecodzienna sposobność do spędzenia miłych wczasów oraz wypoczynku nad gorącymi źródłami oraz gejzerami.szczegóły w serwisie timberland damskieWycieczka na Islandie? Dlaczego by nie! Agencje podróży proponują swoim klientom niezwykłe wyprawy dookoła Islandii. Wycieczki Islandia to przygoda dla tych, którzy konsekwentnie szukają niezbadanego lądu, przepięknych plastycznych krajobrazów a także ekscytujących wrażeń. Turyści mogą skorzystać tu z ciekawych licznych propozycji wypraw poza koło podbiegunowe, a także wypraw samochodowych po niezwykłych niezamieszkanych terenach, a co więcej rejsach z obserwacjami wielorybów!
wakacje - fotos

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
To państwo oferuje również wyjazd na Airwaves Festival Islandia! A więc zapakuj się na ten jeden z bardzo dobrych, a także najbardziej interesujących i najbardziej wyczekiwanych festiwali na globie! Wytrzymaj aż tydzień ciesząc się tym niesamowitym i niezwykłym świętem muzycznym wraz z niemal 9 tysiącami fanów z całego globu. Zobacz ładny Reykjavik w jego dobrym wydaniu, podziwiaj, znajdź spektakl zorzy polarnej, a także zrelaksuj się w gorących źródłach – Airvawes Festival Island 2016.
Pamiętaj jednak, że corocznie wejściówki na Airwaves Festival Islandia są wyprzedawane już nawet dwa miesiące przed rozpoczęciem festiwalu! A więc czas działać! Niejeden wylot gwarantuje zakwaterowanie w tym szczególnie urokliwym miejscu, czyli w sercu Islandii, gdzie z całkowitą pewnością poznasz niezwykłych i miłych ludzi, a także doznasz najlepszej muzyki na żywo.

Islandia zaprasza Państwa do zaznajomienia się z propozycją wyprawy. Sami przekonajcie się zresztą, że Islandia to wyprawy po nadzwyczajnych stepach rodem z nordyckich sag.

You Might Also Like