Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak uprościć transport w przedsiębiorstwie?

4 grudnia 2018
W wielu przedsiębiorstwie prowadzących działalność handlową pewnym z najważniejszych kłopotów jest prędki i bezkolizyjny transport. Najprostszym na to sposobem jest namalowanie linii upraszczających wprowadzenie czterokołowców do magazynu.

jeans

Źródło: pixabay.com
Wózek do malowania linii jest kapitalnym instrumentem do malowania trwałych linii o ostrych krawędziach- profesjonalne wózki do malowania linii. Wózek (poltrading.com.pl/) możesz stosować do malowania linii na boiskach, parkingach bądź też w halach magazynowych. Najistotniejsze plusy takiego wózka to: 4 koła i metaliczna obudowa gwarantują stabilność i umożliwiają prędkie i łatwe malowanie prostych linii (przy liniach krzywych, możesz spożytkować wózek dwukołowy). Wózek do malowania linii nie wymaga mycia po aplikacji, cała farbka zostaje pod wózkiem. Specjalna rączka umożliwia malowanie zaraz przy ścianach, paletach oraz w innych z trudem dostępnych punktach dla pozostałych wózków.
wózek do malowania linii
Wszędzie tam, w których kreski nie wystarczą, przydać się mogą tak zwane naprowadzacze kół. Przeznaczeniem naprowadzaczy kół jest pomoc w centrycznym ustawieniu się czterokołowca względem bramy składu. Naprowadzacze kół fabrykowane są z rur ocynkowanych o średnicy 160 mm, dzięki czemu są one wytrzymałe mechanicznie a także znoszą niezwykle duże obciążenia przy najechaniu na nie kół auta.

Jeśli masz chęć znaleźć artykuły na ten temat, to przejdź tutaj couleur caramel i zobacz pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

W czasie manewru cofania, jeżeli samochód nie ustawi się centrycznie względem otworu bramy, naprowadzacze „chwytają” koła oraz przepychają je na właściwe miejsce- fachowe naprowadzacze kół.

Wysokość naprowadzaczy została dobrana tak, aby nie uszkadzały one felg pojazdów ciężarowych a duża średnica rur umożliwia niedużą powierzchnię styku z oponą. Ogromne napięcia na które narażone są naprowadzacze kół sprawiają, iż muszą one być solidnie przymocowane do gruntu.

You Might Also Like