Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak kupić pierścionek zaręczynowy?

11 sierpnia 2019
Przyjmuje się, iż zaręczynowy pierścionek musi mieć wartość odpowiadającą dwumiesięcznym przychodom darczyńcy. A teraz dobra informacja: kolejne diamenty kupuje się małżonce dopiero na diamentowe gody.
Jak dużo diamentów musi być w pierścieniu? Wybór jest znaczny: od pavé, a więc dziesiątków maleńkich diamencików ułożonych jeden obok drugiego, po solitera, zatem pojedynczy kamień.

Do pierścionków zaręczynowych najodpowiedniejszy jest soliter podkreślający wyjątkowy, niepowtarzalny charakter wydarzenia. Solitery mogą być utwierdzone za pomocą sześciu bądź czterech łapek. Nowoczesny design mają bezłapkowe oprawy naprężeniowe. Wygodniejszą od haczących o różne rzeczy łapek będzie stosowana z reguły w męskiej biżuterii oprawa bezelowa. Najlepiej nabywać luzem, ponieważ ma się wtedy większy wybór oraz można osobiście skontrolować, czy brylant ma rezultat Kupidyna. Kiedy jubiler nie posiada prześwietlarki, to lepiej poszukać innego fachmana. Po doborze brylantu dobiera się do kamienia pierścionki pozłacane – (pozłacane pierścionki).

Przypadł Ci do gustu ten tekst? Więc czytaj to kurs euro zielona góra, na co masz chęć na kolejnej stronie, którą z radością dla Ciebie stworzyliśmy.

W wypadku solitera kamień stanowi 80 proc. ceny pierścionka. Robocizna powiązana z oprawieniem kamienia jest już wkalkulowana w koszty.

kominek

Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com

Brylant nie może być zbyt mały.

Zainteresował Cię nasztekst? Napisaliśmy wyjątkowo dla ciebie unikatowe informacje, dlatego zobacz ten link w tym temacie.

Nie trzeba jednakże kupować brylantów na karaty, albowiem przypominałoby to pozyskiwanie książek na metry. Cudownie oszlifowany mały, porządny kamień jest lepszy od dużego, żółtawego, nieporadnie oszlifowanego klunkra z widocznymi czarnymi wrostkami.

Perfekcjonista będzie poszukiwał brylantu bez wewnętrznej skazy, pragmatyk zaspokoi się kamieniem, jakiego zanieczyszczenia – po obudowaniu – nie są zauważalne gołym okiem. Pozostają nam potem tanie obrączki ślubne – (tanie obrączki na ślub).

You Might Also Like