Czy warto zamienić drewnianą stolnicę na matę z silikonu?

Nowoczesna stolnica z silikonu jest znacznie wygodniejsza od stolnicy z drewna. Znakomicie sprawdza się podczas zagniatania, wyrabiania i wałkowania ciasta, a poza tym można jej także używać do pieczenia w piekarniku.

image - buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Silikonowe stolnice upraszczają przyrządzanie ciasteczek, pierogów, makaronu i pizzy. Są niezwykle praktyczne oraz stanowią doskonałe stanowisko pracy.

Jeżeli pragniesz pogłębić swą wiedzę w tej tematyce, to czytaj tu łopatki grafitowe becker następne treści. Należy kliknąć w poniższy link.

To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą więcej męczyć się przy używaniu ciężkiej stolnicy z drewna, mają dosyć przywierania i skrobania ciasta. Silikonowe stolnice dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Producenci oferują też maty silikonowe z ciekawymi wzorami. Użytkownicy silikonowych mat doceniają je za liczne walory – nie zajmują wiele miejsca, są bardzo lekkie, nie przywierają, ułatwiają wałkowanie oraz umożliwiają pieczenie bez przekładania ciasta. Silikonowe maty są proste w czyszczeniu, ciasto nie przykleja się tak jak do stolnic z drewna. Stolnica silikonowa więcej o silikonowej stolnicy nierzadko umożliwia również mycie w zmywarce. Silikonowa mata rozłożona pod deską do krojenia sprawi, że deska nie będzie się ślizgała po blacie. Producenci często dołączają do stolnicy silikonowej plastikowy nożyk do ciasta. By maksymalnie ułatwić sobie wałkowanie ciasta, warto dokupić silikonowy wałek.

Kupując stolnicę silikonową należy sprawdzić jaka jest max. temperatura pieczenia w piekarniku, czy jest możliwość mycia w zmywarce, czy nie pochłania zapachu potraw (często na opakowaniu jest to napisane) i czy nie jest zbyt cienka (tak by się nie rolowała i nie zawijała). Stolnica z silikonu znacznie upraszcza prace w kuchni a kosztuje tylko około 30zł – dowiedz się o pomyśle na prezent!

, , , ,

Related posts

Regały designerskie – a więc, jak upiększyć swoją ścianę, gdy się jest molem książkowym

Kochasz oraz kolekcjonujesz książki? Pragniesz je wyeksponować, aby przyciągały wzrok i były równocześnie ozdobą ścianek? Nie ma nic prostszego! Na rynku meblowym wewnątrz obecnych czasach istnieje pełno rodzajów regałów o własnym, unikalnym designie, który to zadowoli każdego, nawet najmocniej wybrednego mola od książek, miłującego porządek wewnątrz własnym księgozbiorze!
Ludzie od wieków dbali o mądrość zawartą w różnych księgozbiorach.

Reklama w internecie to obecnie najlepsza możliwość dotarcia ze swoją ofertą do szerokiej grupy konsumentów. Właściwie zaprojektowana strona jest najważniejszym zadaniem dla wszystkich producentów

Właściwe zaprezentowanie własnych towarów i następnie uporządkowanie łatwości w zakupie to teraz niemały wyznacznik powodzenia na rynku. Internet jest tak ogólnym narzędziem komunikacji, iż dochodzi do najbardziej licznej grupy odbiorców i żaden inny sposób nie może się z nim równać. Wyjątkową rzeczą, na którą należałoby zwrócić uwagę jest to, aby nasza zestaw była widoczna w sieci w droga jak najbardziej przejrzysty i zachęcający.

Materiały i akcesoria fryzjerskie

Przydatne fryzjerom artykuły fryzjerskie muszą być najlepszej jakości, aby były w ogóle wzięte pod uwagę przez ceniony tak niesamowicie na rynku salon. Doświadczeni fryzjerzy doceniają przede wszystkim duże zaufanie, którym obdarzają ich producenci. Szczegółowa analiza potrzeb fachowców może dać odpowiedź na dużo pytań rozmaitych firm, które od lat parają się produkcją urządzeń dla fryzjerów. Szczególnie potrzebne im akcesoria rozchodzą się bardzo szybko.

Z jakich powodów dbanie o stan techniczny samochodu ma takie znaczenie, jak znaleźć dobrego mechanika.

O tym, jak ważne jest systematyczne serwisowanie samochodu, wie większość kierowców. A ci, którzy jeszcze takiej wiedzy nie posiedli przeważnie kończą z poważniejszymi awariami i koniecznością wydania sporych pieniędzy. Dlatego też w interesie każdego właściciela samochodu powinno leżeć, aby systematycznie jeździć na badania techniczne, a jeżeli znajdzie się jakieś usterki, to naprawiać je od razu. Pozostaje jeszcze kwestia wyboru znalezienia warsztatu.

Latest posts

Atrakcje dla turystów Gór Stołowych, baza kwater dla odwiedzających ten region kraju.

Już kilka wieków temu Stołowe Góry były często wybieranym miejscem wypoczynku i turystyki. Bardzo szybko zaczęły się rozwijać liczne kurorty, korzystające z szeroko rozpowszechnionych wód mineralnych w tym rejonie. Popularność tego regionu trwa po dziś dzień, dzisiaj Góry Stołowe są dobrze zagospodarowane pod względem turystycznym, ale jednocześnie mają naprawdę sporo do zaproponowania.

Właściwie dobrana odzież firmowa sprawi, że konkretny podwładny stanie się najlepszą reklamą pensjonatu bądź restauracji

Znane polskie przysłowie przypomina nam, że nie szata zdobi człowieka i niełatwo podważać słuszność zacytowanej maksymy - przecież w istocie liczą się cechy osobowości i przyjazne nastawienie do otoczenia. Jednak w niektórych zawodach zadbany wygląd bywa absolutną podstawą, gdyż jeżeli kelner w dobrej kawiarni w Warszawie czy Jędrzejowie podałby smaczne danie w podziurawionym fartuchu, to goście z pewnością straciliby apetyt. Dlatego w gastronomii tak ważne jest dobrze wyprane oraz dokładnie wyprasowane ubranie.