Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy warto zamienić drewnianą stolnicę na matę z silikonu?

4 grudnia 2020
Nowoczesna stolnica z silikonu jest znacznie wygodniejsza od stolnicy z drewna. Znakomicie sprawdza się podczas zagniatania, wyrabiania i wałkowania ciasta, a poza tym można jej także używać do pieczenia w piekarniku.

image - buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Silikonowe stolnice upraszczają przyrządzanie ciasteczek, pierogów, makaronu i pizzy. Są niezwykle praktyczne oraz stanowią doskonałe stanowisko pracy. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą więcej męczyć się przy używaniu ciężkiej stolnicy z drewna, mają dosyć przywierania i skrobania ciasta. Silikonowe stolnice dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Producenci oferują też maty silikonowe z ciekawymi wzorami. Użytkownicy silikonowych mat doceniają je za liczne walory – nie zajmują wiele miejsca, są bardzo lekkie, nie przywierają, ułatwiają wałkowanie oraz umożliwiają pieczenie bez przekładania ciasta. Silikonowe maty są proste w czyszczeniu, ciasto nie przykleja się tak jak do stolnic z drewna. Stolnica silikonowa więcej o silikonowej stolnicy nierzadko umożliwia również mycie w zmywarce. Silikonowa mata rozłożona pod deską do krojenia sprawi, że deska nie będzie się ślizgała po blacie. Producenci często dołączają do stolnicy silikonowej plastikowy nożyk do ciasta. By maksymalnie ułatwić sobie wałkowanie ciasta, warto dokupić silikonowy wałek.
Kupując stolnicę silikonową należy sprawdzić jaka jest max.

Potrzebna jest Ci interesująca treść (http://hokuspokus24.pl/flower-box) na ten temat? Rzetelnych zagadnień szukaj na naszej następnej witrynie. Miłej lektury!

temperatura pieczenia w piekarniku, czy jest możliwość mycia w zmywarce, czy nie pochłania zapachu potraw (często na opakowaniu jest to napisane) i czy nie jest zbyt cienka (tak by się nie rolowała i nie zawijała). Stolnica z silikonu znacznie upraszcza prace w kuchni a kosztuje tylko około 30zł – dowiedz się o pomyśle na prezent!

You Might Also Like