Jaki notes zmieści się w kieszonce i czy mógłby zostać gadżetem reklamowym?

Czasami potrzebujemy gdzieś zapisać jakąś znaczącą wiadomość. Przeważnie posiadamy w kieszeni karteczkę i pisak, lub pewien notatnik.

towary

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje niezwykle stylowy notes, który nie jest duży oraz zmieści się w kieszonce.

Mamy tu na myśli notatnik Moleskin z taśmą.naciśnij tu primitivo primitivoJest to kieszonkowy notatnik w twardej oprawie z okładką moleskin. Notes taki ma wielkość A6 oraz jest wyposażony w taśmę elektryczną, co bardzo ułatwia jego zamykanie. Jeśli chcemy zaznaczyć końcową zapisaną kartkę, to notatnik taki posiada tasiemkę do zaznaczania takiej strony. Nigdy już więc nie będziemy musieli szukać swych ostatnio zanotowanych danych. Notatnik posiada 80 kartek w kratkę, a waga papieru to 70g. Notatnik ten jest pakowany w pojedynczy foliowy woreczek. Na okładce można by dodatkowo nanieść znak firmowy przy pomocy metody laserowego graweru lub wykonać tłoczenie na wierzchu notesu. Można go kupić w kolorze czarnym, zielonym albo kredowobiałym.
wyroby

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Posiada on pomocniczą kieszonkę na luźne karteczki bądź niezbędne wizytówki. Jest on zamykany na gumkę oraz posiada praktyczną materiałową zakładkę w kolorze odpowiadającym do okładki. Oprawa o zaokrąglonych rogach nie wystaje poza kartki. Ta oprawa notesu powoduje, że jest on niezwykle lekki.

Czy masz chęć przeczytać analogiczne materiały? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie inne wiadomości dotyczące takiej sprawy – odsyłacz jest tu.

Nie będziesz wiedział nawet, że masz go zawsze pod ręką. Również niezwykle zadziwia swą wytrzymałością i elastycznością. Jest on poza tym wyposażony w uchwyt na jakiś pisak. Notatnik taki może być przeznaczony dla rysowników.

Każda kartka podzielona jest na 4 okienka z obszarem na komentarz. Można go zakupić w markecie internetowym za cenę około 60 złotych. To nie jest dużo biorąc pod uwagę fakt, że jest to klasyk wśród produktów Moleskin.

, , , ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.