Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jaki notes zmieści się w kieszonce i czy mógłby zostać gadżetem reklamowym?

26 października 2018
Czasami potrzebujemy gdzieś zapisać jakąś znaczącą wiadomość. Przeważnie posiadamy w kieszeni karteczkę i pisak, lub pewien notatnik.

towary

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje niezwykle stylowy notes, który nie jest duży oraz zmieści się w kieszonce.

Mamy tu na myśli notatnik Moleskin z taśmą. Jest to kieszonkowy notatnik w twardej oprawie z okładką moleskin. Notes taki ma wielkość A6 oraz jest wyposażony w taśmę elektryczną, co bardzo ułatwia jego zamykanie. Jeśli chcemy zaznaczyć końcową zapisaną kartkę, to notatnik taki posiada tasiemkę do zaznaczania takiej strony. Nigdy już więc nie będziemy musieli szukać swych ostatnio zanotowanych danych. Notatnik posiada 80 kartek w kratkę, a waga papieru to 70g. Notatnik ten jest pakowany w pojedynczy foliowy woreczek. Na okładce można by dodatkowo nanieść znak firmowy przy pomocy metody laserowego graweru lub wykonać tłoczenie na wierzchu notesu. Można go kupić w kolorze czarnym, zielonym albo kredowobiałym.
wyroby

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Posiada on pomocniczą kieszonkę na luźne karteczki bądź niezbędne wizytówki. Jest on zamykany na gumkę oraz posiada praktyczną materiałową zakładkę w kolorze odpowiadającym do okładki. Oprawa o zaokrąglonych rogach nie wystaje poza kartki. Ta oprawa notesu powoduje, że jest on niezwykle lekki.

Czy masz chęć przeczytać analogiczne materiały? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie inne wiadomości dotyczące takiej sprawy – odsyłacz jest tu.

Nie będziesz wiedział nawet, że masz go zawsze pod ręką. Również niezwykle zadziwia swą wytrzymałością i elastycznością. Jest on poza tym wyposażony w uchwyt na jakiś pisak. Notatnik taki może być przeznaczony dla rysowników.

Każda kartka podzielona jest na 4 okienka z obszarem na komentarz. Można go zakupić w markecie internetowym za cenę około 60 złotych. To nie jest dużo biorąc pod uwagę fakt, że jest to klasyk wśród produktów Moleskin.

You Might Also Like