Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

W dzisiejszych czasach nierzadko możemy spotkać się z przykładami różnych gadżetów promocyjnych – na przykład ciuchów

7 stycznia 2021
Już dawno przyzwyczailiśmy się do tego, że prawie na każdym przedmiocie da się umieścić reklamę. Obecnie rozpoczyna się nowa epoka promocyjnych gadżetów – są nimi ubrania.
Jeśli zdaje nam się, że dla speców od reklamy istnieją rzeczy niemożliwe, to mylimy się.

sukienka

Źródło: pixabay.com
Należy zdawać sobie z tego sprawę. Ich celem stale będzie wynajdywanie kolejnych możliwości reklamowania przeróżnych artykułów. I tak jak przez wiele miesięcy popularne były różnego rodzaju kubki i Pen Drive’y, to dziś rozpoczyna się kolejna epoka. Modne zaczynają być ciuchy z nazwą różnych przedsiębiorstw. Osoba, która je wkłada, jest pewnego rodzaju chodzącą promocją. Niezwykle modne stały się obecnie kurtki reklamowe. W szczególności w tutejszym klimacie wypełniają one świetnie swoje zadanie, ponieważ prawie przez cały rok możemy je zakładać. Nawet w okresie wakacji, jeżeli akurat nie mamy upałów. Kurtki takiego typu najczęściej mają nadruk z tyłu, ponieważ jest to największa powierzchnia. Mają także niewielkie logo z przodu – najczęściej gdzieś w okolicach prawej lub lewej piersi. Są to dwa najbardziej widoczne dla przechodniów miejsca. Nie jest to niedrogi „gadżet – kliknij aby zobaczyć więcej -” (w przeciwieństwie do kubków), dlatego szef na pewno wręczać będzie je wyłącznie najlepszym klientom i kontrahentom.

Trzeba pamiętać także o tym, że aby kurtka była noszona z przyjemnością przez obdarowanego, to powinna być wykonana z najlepszej jakości materiału. Nikt przecież nie będzie miał zamiaru ubrać kurtki, w której będzie wyglądał jak bezdomny.

You Might Also Like