Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Co jest idealnym wyjściem dla każdego sympatyka dynamicznego wypoczynku?

7 sierpnia 2020
Każda osoba, która lubi w aktywny sposób spędzać swój wolny czas oraz dużo podróżuje, z pewnością potrzebuje dobrego wyposażenia w formie choćby porządnego i wygodnego plecaka.

plecak helikon ratel

Autor: Steve Larkin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ponadto tego typu osoba interesuje się sprawami, które są związane z survivalem, to doskonałym rozwiązaniem byłby plecak taktyczny.
gołąb

Autor: Phil Fiddyment
Źródło: http://www.flickr.com
Od typowego plecaka odróżnia się on tym, że jest wytworzony ze znacznie lepszych jakościowo surowców, co gwarantuje, że nie rozerwie się przy pierwszej okazji. Najlepiej byłoby, żeby jego budowa (laboratoria akredytowane) była oparta na wieloletnim doświadczeniu wytwórcy oraz naturalnie klientów, którzy w praktyce wypróbowali jakość tego produktu. Jeśli chciałbyś zakupić porządny plecak wz 93 Helikon Ratel jest tym, czego szukasz. Ma on pojemność 25 litrów, więc doskonale sprawdzi się w codziennych czynnościach. Jest to jednak plecak taktyczny, więc ma także specjalistyczne komory i kieszenie, w które można wkładać np. radiostację czy też wkład hydracyjny.
Plecak Helikon Ratel jest zaopatrzony w 2 znajdujące się po zewnętrznej stronie komory, co pomaga w wygodnym układaniu koniecznego sprzętu. Plecak może być też wyposażony w ramę, która ułatwia jego używanie. Ma także miękkie szelki oraz usztywnienie dla pleców właściciela. Jeżeli zamierzamy przenosić ciężkie ładunki, bardzo pomocny w rozłożeniu masy będzie szeroki pas na biodra. Poza tym plecak posiada funkcję podwieszania małego sprzętu przy pomocy oczka D-Ring.

Plecak posiada też znajdujące się z boku szlufki z klamrami. Należałoby ponadto zwrócić uwagę na to, że wersja A-Tacs jest wykonana z Cordury 500D. Wysokość plecaka to 45cm, szerokość 26cm, zaś głębokość komory środkowej to 12 centymetrów.

You Might Also Like