Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Śnią ci się gorące źródła i zamarznięte wodospady? Nic łatwiejszego! Pędź na Islandię!

8 lutego 2020
W ostatnich czasach wycieczki na Islandię są coraz popularniejsze. Islandia nie jest tanim krajem, ale trzeba ją odwiedzić, bo ma dużo do zaoferowania.

Zaplanowane wycieczki na Islandię wycieczki na islandię to cudowny pomysł, żeby zwiedzić ten kraj zimą.
airwaves festival islandia

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżdżenie po kraju autem nie jest proste, gdyż jest tam sporo śniegu i pogoda bywa kapryśna. Z tej przyczyny auto z napędem 4×4 to podstawa. Na północno-wschodnim skraju wyspy możemy zachwycać się lodowymi lagunami. Możemy także pływać w gorących źródłach, gdy dokoła jest śnieg i mroźna aura. Nieziemskim przeżyciem może być również wyprawa (www.legalnomads.pl/dlaczego-warto/) statkiem na północy kraju, gdzie można zapolować na wieloryby. Naturalnie tylko z aparatem zdjęciowym. A więc polowanie jest doprawdy zachwycaniem się. Dla takowych przeżyć warto pocierpieć na zimnym wietrze i chłodzie.

Miłośnicy muzyki również w zimę znajdą coś dla ducha. Airwaves Festival Islandia zobacz to wydarzenie kulturalne, które odbywa się co roku w Reykjavíku w listopadzie. Pierwsza odsłona miała miejsce w 1990 roku i odbywa się nieprzerwanie do dziś. Airwaves Festival Islandia jest najlepszym wyborem dla wszystkich ludzi, którzy chcą posłuchać regionalną muzykę. Festiwal nie zamyka się jednakże w ramach jedynie folkloru. Mile witana jest internacjonalna muzyka, z tej przyczyny na festiwal zapraszane są [grupy z całego świata.

Wyspa oczarowuje swoją przyrodą, widokami, przepysznym jedzeniem i przyjaznymi tubylcami. Chociaż jest na krańcu Europy, warto tam się wybrać.

You Might Also Like