Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

O niezwykłym oddziaływaniu gazetek promocyjnych, a także o zwykłych i niecodziennych zakupach w sklepach wielkopowierzchniowych

15 marca 2020
Gazetki promocyjne stają się coraz mocniej popularne i ogromną łatwością trafiają do rąk lub skrzynek mailowych potencjalnych klientów. Oferta sprzedażowa jest kierowana praktycznie do każdego, bez względu na wiek i status społeczny, bo w sklepach wielkopowierzchniowych można już nabyć praktycznie wszystko. Tego rodzaju budynki bywają zazwyczaj usytuowane na terenie tak wielkich miast jak Warszawa czy Rzeszów.

Gazetka reklamowa
Jednak w ostatnich czasach również w tych mniejszych miejscowościach zostały wybudowane nowe dyskonty. W taki sposób małe sklepy znalazły się w opałach, gdyż konkurenci proponują towary w niższych cenach, co dla naszych rodaków staje się najistotniejszym argumentem.

Niektórzy panowie są w stanie przejechać nawet kilkadziesiąt kilometrów, żeby zakupić tańszy wąż ogrodowy albo sekator i wcale nie zdają sobie sprawy, że wspomniane zakupy w żadnym razie nie zaliczają się do tanich, ponieważ do ceny danego artykułu należy poza tym dodać opłatę za zakup paliwa. A gazetki promocyjne jak magnes (link naklejki magnetyczne na samochód) przyciągają zakupoholików i nierzadko kupuje się mnóstwo przedmiotów, których w innych okolicznościach z pewnością nie nabylibyśmy.

Interesująco przygotowana oferta, jak widać, potrafi uczynić cuda.

Intrygujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, kliknij tutaj. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów – one także Cię bardzo zaciekawią!

Jeżeli w sezonie pojawią się na półce chodliwy towar i to w dodatku w niższej cenie, to zainteresowanie ze strony konsumentów potrafi być tak wielkie, że jeszcze przed godziną otwarcia przed wejściem stoją tłumy – przecież w przypadku płaszczyków przeciwdeszczowych liczy się tak cena, jak i rozmiar.

Gazetki promocyjne, a raczej ich zawartość, staje się czasem pretekstem do niedzielnych wyjazdów do miasta. Nie wszyscy konsumenci mieszkają w sąsiedztwie sklepów wielkopowierzchniowych – mieszkańcy przysiółków pokonują paręnaście kilometrów, żeby zrobić zakupy w tym miejscu. Wypady są o tyle milsze, że w ogromnych molochach, jakimi są centra handlowe czeka mnóstwo rozrywek – do kina ściągają zarówno najmłodsi, jak i ci starsi, a żony nie muszą martwić się o obiadowy posiłek, ponieważ i tutaj można dostać w miarę smaczne i tanie dania serwowane przez bary.

Całe rodziny przybywają do Kielc, Radomia lub Żywca zarówno na zakupy, jak i po to, żeby odpocząć i zobaczyć coś więcej niźli tylko towary spożywcze sprzedawane w niedużych wiejskich sklepach. Pewien czas temu mówiło się nawet o konieczności wydzielenia miejsca na kaplicę i chociaż ten pomysł upadł, to jednak obrazuje on, jak bardzo popularne stają się teraz duże galerie handlowe.

You Might Also Like