Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jaką koszulkę powinien mieć każdy chłopak i czy mogą być one niezłym gadżetem reklamowym?

13 sierpnia 2020
Taką koszulkę powinien posiadać w szafie każdy mężczyzna. Koszulka polo jest doskonałym pomostem pomiędzy zwykłym t-shirtem, a elegancką męską koszulą z kołnierzem. Tego typu koszulka to również dobre ubranie dla kobiet.
Kolorów koszulek polo jest bardzo dużo.

koszulki polo z nadrukiem

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Najczęstszy wybór pada na granat oraz biel. Takie koszulki nadają się również do jeansów jak i do materiałowych spodni. Akurat koszulkę takiego odcienia należy kupić na początek. Odcieniem trochę rzadziej spotykanym jest czerwień, delikatny róż czy też błękit. Można także spotkać koszulki polo w kolorach bardzo ostrych przykładowo w kolorze seLEDynowym czy też pomarańczowym. Tego typu barwy mogliby nosić panowie, którym znudziły się już standardowe odcienie. Przymus uprania po każdym noszeniu sprawia, że koszulka (okazje na strona www traci szybko swój kolor, a zwłaszcza robi się to w miejscach takich jak kołnierz czy listwa z guzikami. Jeżeli członkowie personelu twojej firmy muszą codziennie zakładać jakiekolwiek firmowe spodnie (polecamy serwis) to koszulki polo z nadrukiem będą naprawdę doskonałym rozwiązaniem. To może być także dobry gadżet promocyjny firmy, dołączany do oferty lub rozdawany bezpłatnie.

Koszulki polo z nadrukiem są najczęściej wyprodukowane z bawełnianej piki, jaka posiada swe zalety w zestawieniu ze zwykłym surowcem używanym przy produkcji t-shirtów. Surowiec jest przewiewny i doskonale nadaje się na gorące dni. Koszulka jest bardzo ergonomiczna pomimo często mocnego dopasowania do ciała. Ważne jest to, żeby nie była ona opięta na ciele, bo wówczas nie prezentuje się najlepiej. Niezależnie od wagi, opięta koszulka nie uwydatnia atrybutów. Musi być ona dość krótka, lecz nie za krótka. Koszulki za długie nie prezentują się dobrze po wyjęciu ze spodni, ale doskonale sprawdzają się do wciągnięcia w nie.

I tutaj właśnie wyłania się pytanie: koszulka na spodniach czy w spodniach? Koszulka w spodniach na pewno lepiej może wyglądać w zestawieniu z marynarką, z kolei na spodniach w zestawieniu z szortami czy też chinosami.

You Might Also Like