Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

W jaki sposób mały upominek mógłby ocalić elegancką fryzurę?

31 stycznia 2019
Dając jakiejś osobie prezent trzeba się dobrze zastanowić, jaki prezent nie będzie zaniesiony niedługo na jakieś targowisko. Skarpetki – to mogłoby okazać się zbyt niewyszukane.

Jest jednak coś, co mogłoby rozwiązać taki kłopot: bardzo praktyczny mały parasol.
Tego typu produkt, nie dosyć, że jest stosunkowo mały oraz może być rozkładany, to mógłby posiadać system, przy pomocy jednego naciśnięcia przycisku błyskawicznie rozłoży albo złoży niezwykle cienką wykonaną z poliestru czaszę. Mógłby także posiadać wykonany z nierdzewnej stali oraz włókna szklanego stelaż. Tego typu mały parasol w etui to znakomity upominek praktycznie dla dowolnej osoby. To, co go wyróżnia, to niezwykle niewielki, mający mniej niż 20cm rozmiar.

Po przeczytaniu publikowanego artykułu sprawdź, co ma porządna witryna, która także Cię z pewnością zaciekawi, gdyż komunikaty na niej są nie mniej atrakcyjne.

To dlatego mógłby być przenoszony w eleganckim etui, które niezwykle przypomina te od okularów. Można je włożyć zarówno do damskiej torby, jak i męskiej aktówki. Ponadto, parasol ma także typowy futerał. Jest on podobnie jak czasza wyprodukowany z poliestru.

Kolor samego parasola można by oczywiście dopasować do swojego gustu – do nabycia są tak ciemne (granat czy ciemny brąz), jak i jasne (czerwony czy jasnoszary). Dostępne są oczywiście wersje w różne wzorki. Cena parasola jest niezwykle kusząca i wynosi ok. 50 złotych. To bardzo niewiele, szczególnie, że jest to parasol wytworzony przez popularną i cenioną firmę. Doskonale nadaje na upominek zarówno dla brata, jak i dla teścia.

Oczywiście w odmiennej Kolorystyce również np. dla siostry. One wyjątkowo ucieszą się z takiego niewielkiego parasola, gdy niespodziewanie po wyjściu od np. fryzjera zaskoczy je padający deszcz.

You Might Also Like