Jak można unikać występowania tłustych smug na dotykowych ekranach?

Ludzka skóra jest na tyle tłusta, że pozostawione ślady palców na np. szkle czy ekranie np. tabletu będą nie tylko doskonale widoczne, ale także będą wyglądały bardzo nieestetycznie.

klient

A przecież obecnie raczej każdy ma jakieś elektroniczne urządzenie z dotykowym ekranem zamiast jakiejś klawiatury.
długopis z końcówką do ekranu

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też w wielu sklepach można kupić za naprawdę niewielką cenę użyteczny długopis z końcówką do ekranu. Jest on produkowany w wielu różnorodnych barwach i może mieć powłokę, która jest bardzo przyjemna w dotknięciu oraz gwarantuje stabilny chwyt długopisu. Funkcjonuje także druga strona medalu: konstruktorzy z uniwersytetu w Pensylwanii stwierdzili, że niezwykle łatwo jest wykraść hasła poprzez użycie wymienionych tłustych smug na ekranie. Z tego też powodu należałoby używać zabezpieczeń w postaci umycia rąk przed jakimkolwiek użyciem ekranu dotykowego lub produkcji pelletu używać opisywanego długopisu z gumką. Niestety niepodatne na tłuste palce monitory niestety nie istnieją. Póki co warto jest kupić taki długopis, szczególnie, że może posiadać on specjalny rysik.serwis internetowy dysk dla psów dysk dla psówSam długopis może być wyprodukowany z tworzywa sztucznego lub posiadać obudowę z metalu.
Taki długopis ma przeważnie typowy niebieski wkład i gwarantuje niezwykle dokładną obsługę dowolnego sprzętu z dotykowym monitorem. Cena tego produktu nie jest zbyt wysoka, gdyż wynosi jedynie kilka złotych. Co ważne, może także służyć jako tradycyjny gadżet promocyjny, gdyż można by na nim zamieścić dowolny nadruk.

Byłoby to jednocześnie oznaką, że firma jest bardzo skrupulatna i myśli o wszystkich szczegółach. Istotne, że długopis jest nie do zastąpienia, gdy szybkość pisania jest istotna i ogranicza liczbę literówek.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.