Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Interesujący i nietypowy sposób uzyskania atrakcyjnego adresu dla spółki

20 sierpnia 2020
Okoliczności gospodarcze w różnych krajach mogą się wzajemnie bardzo różnić, co nie jest zbytnio sprawiedliwe wobec wielu przedsiębiorców. Dla przykładu w naszym kraju od długiego czasu obowiązkowe są bardzo wysokie opłaty związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy.

Na szczęście jest na to jakieś interesujące wyjście.
Jest nim możliwość założenia podmiotu w odmiennym państwie, na zasadach, które obowiązują właśnie tam. Innymi słowy jeśli zdecydujemy się otworzyć firmę np. w Niemczech, to naturalnie nie będziemy musieli płacić polskiego ZUS-u. Będziemy jednak zobowiązani płacić składki na niemieckie ubezpieczenie chorobowe. O wiele korzystniej może wyglądać kwestia siedziby firmy, ponieważ wystarczy wyłącznie założyć wirtualne biuro. Jego posiadacz nie musi wynajmować żadnego biura, jeśli tylko tego robić nie ma ochoty. Zyski płynące z posiadania takiego biura, to nie zaledwie okazja korzystania z niezwykle ciekawego adresu firmy. To z kolei rodzi w przyszłych kleintach tak istotne w biznesie zaufanie. Korespondencja wysyłana na taki wirtualny adres mogłaby być przekazywana do posiadacza w formie komputerowej.
wirtualne biuro

Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light
Bardzo ważne jest także to, że tego typu adres mógłby legalnie służyć do zarejestrowania firmy w pewnym może bardziej ciekawym miejscu niż to, w jakim działa obecnie dana spółka. Nie musi być to poza granicami państwa.

Będziemy zobowiązani za wszystkie komentarze ze strony (http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/PlastiDip-Smoke-400-ml-spray-do-przyciemniania-szyb-i-lamp/5165). Są one dla nas istotne, ponieważ informują, czy nasze teksty docierają do czytelników oraz jak są odbierane.

Może to także być adres w centrum wybranego bardziej rozbudowanego miasta w Polsce, np. Gdańska czy też Poznania.

Pragniemy Cię zaprosić do równie ciekawych wpisów, które przygotowaliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij stronę zegarki jaguar i oglądaj to, na co będziesz miał chęć.

Oczywiście najmując takie wirtualne biuro jest również możliwość wykorzystywania nie tylko z sali konferencyjnej na np.

kursy, ale również z działu księgowości czy kadr. Biznesmeni, którzy są zainteresowani taką propozycją, mogliby dobrać jedynie wybrane przez siebie usługi, np. informowanie o poczcie czy obsługa sekretariatu.

You Might Also Like