Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Notes, czyli narzędzie najlepszych przedsiębiorców jak też wielkich artystów

11 października 2018
Notatnik w nowoczesnych czasach jest nie tylko domeną osób, jakie nie ogarnęły cywilizacyjnych zdobyczy jakimi stały się dotykowe telefony bądź tablety z dziesiątkami zaawansowanych aplikacji do notowania pomysłów, prowadzenia rejestrów TODO albo kalendarzy.
Notes stanowi suplementarne narzędzie dla tych urządzeń.

Łatwo możemy go przekartkować, kreślić po nim , dotykać, szeleścić karteczkami. Akt przelewania pomysłów na papier będzie kreatywny sam w sobie. Jakby większy kontakt z przyrodą oraz otoczeniem – drewno, węgiel, papier. Całkowicie inne doświadczenie niż kontakt z bezdusznym superwytrzymałym szkłem telefonu. Prędzej istoty ludzkie porzucą książki papierowe na rzecz elektronicznych niż zrezygnują z adnotacji w papierowych notesach.
garaz

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com

W chwili notowania możesz nie znać celu, ale on potrafi pojawić się po pewnym czasie. Z biegiem dni oraz przyrostem kolejnych adnotacji zyskujesz sporą bazę natchnień oraz idei, jakie możesz potem łączyć, przekształcać, powracać do nich później. Poniektóre przebłyski mogą wydawać się niepozorne, zdawać bezużyteczne, ale bieg wydarzeń może po okresie podsunąć ci bardzo ciekawy sposób ich zastosowania albo rozwinięcia. Każdego dnia w życiu prywatnym oraz zawodowym trzeba generować masę idei. Siedząc w pracy nad projektem, wynajdując prezenty, pisząc post na bloga albo nawet komentując na Facebooku potrzebujemy gotowych rozwiązań, jakich opracowanie zajmuje nam niekiedy bardzo wiele czasu.

Tworząc takową osobistą bazę koncepcji oraz inspiracji o wiele upraszczamy sobie zadanie. Jaki notes zakupić? Wszystko zależy od przeznaczenia. Przedsiębiorcy polecam portolio z kalkuLatorem i notesem.

You Might Also Like