Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak można unikać występowania tłustych smug na dotykowych ekranach?

25 czerwca 2020
Ludzka skóra jest na tyle tłusta, że pozostawione ślady palców na np. szkle czy ekranie np. tabletu będą nie tylko doskonale widoczne, ale także będą wyglądały bardzo nieestetycznie.

klient
A przecież obecnie raczej każdy ma jakieś elektroniczne urządzenie z dotykowym ekranem zamiast jakiejś klawiatury.
długopis z końcówką do ekranu

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego też w wielu sklepach można kupić za naprawdę niewielką cenę użyteczny długopis z końcówką do ekranu.

Kliknij tutaj – ta unikalna strona (http://sklep.oemtuning.pl/pl/producer/Honda/52) będzie dla Ciebie interesująca. Prezentowane tam treści dotyczą podobnej kwestii, co wpis, który teraz widzisz.

Jest on produkowany w wielu różnorodnych barwach i może mieć powłokę, która jest bardzo przyjemna w dotknięciu oraz gwarantuje stabilny chwyt długopisu. Funkcjonuje także druga strona medalu: konstruktorzy z uniwersytetu w Pensylwanii stwierdzili, że niezwykle łatwo jest wykraść hasła poprzez użycie wymienionych tłustych smug na ekranie. Z tego też powodu należałoby używać zabezpieczeń w postaci umycia rąk przed jakimkolwiek użyciem ekranu dotykowego lub używać opisywanego długopisu z gumką. Niestety niepodatne na tłuste palce monitory niestety nie istnieją. Póki co warto jest kupić taki długopis, szczególnie, że może posiadać on specjalny rysik.serwis internetowy dysk dla psów dysk dla psówSam długopis może być wyprodukowany z tworzywa sztucznego lub posiadać obudowę z metalu.

Taki długopis ma przeważnie typowy niebieski wkład i gwarantuje niezwykle dokładną obsługę dowolnego sprzętu z dotykowym monitorem. Cena tego produktu nie jest zbyt wysoka, gdyż wynosi jedynie kilka złotych. Co ważne, może także służyć jako tradycyjny gadżet promocyjny, gdyż można by na nim zamieścić dowolny nadruk.

Byłoby to jednocześnie oznaką, że firma jest bardzo skrupulatna i myśli o wszystkich szczegółach. Istotne, że długopis jest nie do zastąpienia, gdy szybkość pisania jest istotna i ogranicza liczbę literówek.

You Might Also Like