Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Na jaką pomoc mogą mieć nadzieję centra badawcze i czy też pieniądze są duże?

4 listopada 2020
Aktualnie w materialnej przyszłości duży akcent kładzie się na badania i na wdrożenie ich w fabrykach. Wsparciem na ten cel jest program Inteligentny Rozwój. Przedsiębiorcy zamierzający skorzystać z tego wsparcia powinni wziąć udział w konkursie.
Można by starać się o dotacje unijne na badania w ogłoszonym konkursie w ramach programu branżowego.

bieżnik

Autor: Ian Barbour
Źródło: http://www.flickr.com
Badania muszą tyczyć się innowacyjnych rozwiązań, jakie byłyby używane do przewozów pasażerskich oraz towarowych. warunkiem otrzymania pomocy finansowej jest wprowadzenie efektów obserwacji w swojej działalności lub udzielenie licencji na wykorzystywanie takich rozwiązań przez odmienne firmy. Jeszcze odmiennym rozwiązaniem jest sprzedaż tych rozwiązań na rynku. Jest ponadto konkurs, w którym o środki mogłyby ubiegać się przedsiębiorstwa z sektora chemicznego. W konkursie tym nie mogą brać udziału wielkie podmioty, zatem środki do uzyskania są mniejsze. Lecz można otrzymać 30 mln złotych.
Należałoby zainteresować się faktem, że jest prawdopodobne uzyskanie wsparcia finansowego większego niż standardowe.

Chcesz znać sporo informacji na ten interesujący temat? Zatem ten tekst doczytaj tutaj następną witrynę pod tym linkiem.

Dla małych firm mogłaby to być premia wynosząca 15 punktów procentowych. Jest to premia, której okoliczności udzielania są przeróżne. W konkursie związanym z badaniami nad rozwiązaniem szynowego taboru jest jak największe rozpropagowanie efektów badań. W przypadku spółek działających w dziedzinie chemicznej warunkiem jest jak najlepsza współpraca w konsorcjum.

Zobacz tu, mehr Details naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, więc się nie rozczarujesz!

W konkursach mogłyby wziąć udział przeważnie najmniejsze firmy, ponieważ z tworzonych centrów badawczo-rozwojowych będą korzystały głównie one same.

Dofinansowanie mogłoby być przeznaczone na zakup aparatury oraz tworzenie samych centrów z zakupem działki oraz pracami budowlanymi włącznie. Do uzyskania jest kwota 41,36 milionów złotych, a maksymalnie to 55% kosztów.

You Might Also Like