Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Co mogłoby nam mówić o istotnych spotkaniach?

13 sierpnia 2020
Od wielu lat na całym świecie, niezwykle znane są niewielkie notesiki, w których wszystkie kartki mają z jednej strony cienką warstwę kleju. Możemy na nich pisać różnorodnego typu pilne sprawy, którymi musimy się zająć w najbliższym czasie.
Jeżeli tylko mamy na to ochotę, przeróżne barwy takich kartek także mogłyby posiadać nadane przez nas znaczenie.

wielokolorowe notesiki

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
załadunek chłodni

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Dla przykładu te o odcieniu bordowym mogą mówić, że dana notatka jest bardzo istotna. Już od wielu lat takie wielokolorowe notesiki uratowały wiele osób przed zapomnieniem o jakieś ważnej sprawie. Dzięki wspomnianej wyżej warstwie kleju, moglibyśmy takie karteczki przyklejać praktycznie w każdym miejscu. Na biurku, na szafce czy regale. Niektóre osoby naklejają je także na wejściach, aby nie zapomnieć o czymś na chwilę przed wyjściem. Osoby, dla których poza użytecznością takich kartek ważna jest również ich postać, mogłyby być mile zaskoczone tym, że kolorowe notesy mogą być oferowane w praktycznie dowolnym kształcie: jabłka czy też serca.
Ich wymiar jest naturalnie uzależniony od konkretnego kształtu, jednak najczęściej jest to ok. 10×8 albo 8×6 cm. gramatura (zobacz korepetycje angielski) papieru to około dwieście g/m2. Tego typu wielokolorowe notesiki oferowane są w kompletach po 48 kartek. Te natomiast mogą posiadać nie tylko kolor kredowobiały, ale także niebieski czy też żółty. Znane są także ostatnio bardzo jaskrawe odcienie.

Poszczególne karteczki – do sprawdzenia na tej stronie| – mogłyby posiadać również przeróżne wzroki, które dodatkowo ozdabiają płaszczyznę papieru. Takie notesiki są niezwykle znane i pożyteczne, dlatego też są z przyjemnością używane nie tylko przez osoby dorosłe, ale i dzieci.

You Might Also Like