Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Urlop nad Bałtykiem nie tylko latem

18 lutego 2020
Każdy z nas pragnie czasami udać się na wypoczynek, który pomoże nam podładować baterie na następny rok. Wybieramy wtedy niekiedy rodzime kurorty, innym razem te zagraniczne, głównie nadmorskie, czasami także wybieramy się na daleką wyprawę, przykładowo do Ameryki.

spa nad morzem

Autor: Tomcio77
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz nie każdy jest amatorem upałów, niektórzy preferują mniej parne sezony na wypoczynek, wybierając nadbałtyckie miejscowości.
bielizna, stanik, kobieta

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo ciekawą opcją urlopową, dla osoby która nie chciała albo nie mogła wybrać się na wczasy latem, może być SPA nad morzem. Teraz, wzdłuż całego pasa wybrzeża bałtyckiego, możemy odszukać dziesiątki placówek, orientujących się w usługach tego typu. Jako że konkurencja jest spora, ceny są bardzo przystępne, można również znaleźć interesujące okazje. Często usługa SPA nad morzem poza letnim sezonem jest obniżana, możemy wtedy za taki sam nocleg zapłacić dwa razy mniej. W koszcie noclegu mamy zwykle zawarte podstawowe zabiegi oraz wyżywienie. Dużym atutem uzdrowisk w takim rejonie, jest fakt, iż możemy kurować się tam jodem.
Z kolei tego pierwiastka najwięcej ma najprawdopodobniej Ustronie Morskie Noclegi w tej uroczej miejscowości są w niezwykle ciekawych cenach od początku września, gdy w polskich kurortach pogoda gwałtownie się psuje. Jednak w chwili kiedy plażowanie nie będzie dla nas ważne, tylko pragniemy porządnie odpocząć i pooddychać morskim tlenem spacerując wzdłuż plaż, jest to opcja dla wszystkich niezwykle atrakcyjna. Ustronie Morskie posiada również własny ośrodek SPA, w którym przecenione noclegi możemy zarezerwować na specjalnych stronach internetowych.

Alternatywa wypoczynku połączonego z zabiegami jest szczególnie rekomendowana nad polskim morzem, gdzie dodatkowo można pooddychać powietrzem pełnym jodu. Poza sezonem letnim będziemy mogli bez kłopotu spacerować po plażach, bowiem turystów będzie jak na lekarstwo. Dodatkowym atutem terminu jest również atrakcyjna cena za nocleg.

You Might Also Like