Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Nowe i tanie inwestycje mieszkaniowe w stolicy Dolnego Śląska

26 września 2019
Inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu to spełnienie marzeń osób, które cenią sobie ciszę i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja. Zielona, sympatyczna okolica i kameralny charakter mieszkań, pozwolą w pełni cieszyć się przestronnym, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Funkcjonalne i tanie mieszkania we Wrocławiu stworzone zostały z niezwykłą dbałością o detale. Budynki powstały w nowoczesnej idei z płaskimi stropodachami. Elewacje stanowią ekologiczne elementy drewniane, które, efektownie okalają tarasy najwyższych kondygnacji. Balustrady balkonów na niższych pietrach powstały ze stali , którą ocynkowano i pomalowano. Przeszklenia, balkony i wielostronna ekspozycja – pozwolą na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i stworzą niepowtarzalny klimat wnętrz. W 3-piętrowym budynku znajdą się 74 mieszkania: o powierzchni od 30 do 78 m2 – wszystkie z balkonami albo ogródkami. Parter inwestycji przeznaczony został na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla wygody lokatorów w budynku zamontowano nowoczesne windy. W budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny wraz z kompleksem komórek lokatorskich. W środku zespołu budynków zaplanowano wewnętrzne patio, a na zewnątrz – plac zabaw dla najmłodszych.

Ta wskazówka spod linku zapewni Ci to, że poznasz wiele niezwykle użytecznych danych – to trochę innego rodzaju punkt widzenia na tę kwestię.

Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia, wynajęta w tym celu fachowa firma ochroniarska oraz 24-godzinny monitoring. Nowe mieszkania we Wrocławiu usytuowane są z widokiem na urokliwy park. Ta lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej szczegółów na przedstawiany w tym wpisie temat, to zobacz w tym miejscu śmiało uzupełniające informacje.

Nieopodal osiedla znajdują się ścieżki do spacerów i do joggingu, boiska oraz place zabaw dla dzieci. Prestiżowa lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i doskonałe połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się pieszo, bądź rowerem.

Blisko osiedla zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu mieszkańcy łatwo dojadą w każdy zakątek Wrocławia bez konieczności używania samochodu. Infrastruktura w pobliżu inwestycji zapewnia komfort codziennego życia. Kilka minut spacerem od osiedla funkcjonują przedszkola jak i szkoły. Blisko są też: bank, poczta, a także siłownia oraz basen. Na zakupy można wybrać się do supermarketu oddalonego o pół kilometra. Lokalizacja umożliwia prosty dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Teatr czy restauracje znajdują się tuż za rogiem. Osiedle we Wrocławiu to wymarzone miejsce dla osób które cenią sobie komfort, wynikający z połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.

You Might Also Like