Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Marki-legendy, jakie po dziś dzień cieszą się dużym uznaniem wśród dzisiejszych klientów.

6 października 2020
Są marki, które istnieją w świadomości ludzi w formie legendy. Niektóre zdobywały takie miano przez wiele długich lat, systematycznie podnosząc poziom wyrobów i rozszerzając rynki zbytu, innym udało się to za sprawą przełomowych pomysłów zrealizować dużo szybciej.

zmywarki AEG

Autor: Electrolux Poland sp. z o.o.
Źródło: Electrolux Poland sp. z o.o.

Na pewno do pierwszej kategorii zalicza się AEG, niemiecki wytwórca sprzętu AGD oraz narzędzi, jaki od kilkudziesięciu lat cały czas pracuje nad ciągłym rozwijaniem swoich produktów. Firma od lat kojarzy się z bardzo dużą solidnością i wytrzymałym sprzętem, a dzisiaj bazując na takiej podstawie chce jednocześnie oferować najnowsze technologie i pomysły. Nie tylko AEG posiada ugruntowaną renomę wśród klientów, tak samo widziana jest także niemiecka firma Bosch, będąca producentem wysokiej jakości narzędzi (zobacz elektronarzędzia festool) i urządzeń do remontów. Ciepło o tej firmie będą się wypowiadać zawodowcy którzy używają jej narzędzi, cenią ją także zwyczajni klienci, którzy używają wkrętarek albo wiertarek od czasu do czasu. Siła tej marki jest tak ugruntowana w świadomości wielu ludzi, że do nazywania swych narzędzi stosują po prostu nazwę firmy – Bosh opinie.

Dość sporo firm, które uznać można za legendarne, pojawiło się w przemyśle ubraniowym. Mimo że bez przerwy pojawiają się nowe marki, pragnące zdobyć gusta klientów, to jednak firmy takie jak Lee cały czas posiadają wierne, dość spore grono przywiązanych klientów. Pomimo tego, że Lee oferuje odzież jeansową już od kilkudziesięciu lat, to bez przerwy sprzedawane kolekcje są modne, a i ich jakości nic zarzucić nie można.

apple

Autor: Lea
Źródło: http://www.flickr.com

Ale niedoścignionym fenomenem, jeśli chodzi o zostawanie legendą, jest chyba firma Apple – kliknij w link. Jeszcze jakiś czas temu produkowała ona niezłe, ale dość niszowe komputery. Dzięki jednemu produktowi i wizji jej głównego szefa obecnie jest jedną z największych firm na świecie, a jej produkty znane są w większości krajów. Każda nowa premiera to ogromne wydarzenie o randze światowej, o jakim wszyscy mówią i które elektryzuje miliony klientów. Apple w ciągu raptem paru lat zyskało miano legendy, i jeśli nie zrobi jakiś błędów, to taką właśnie legendą długo zostanie.

You Might Also Like