Bpgew
Gospodarka - newsy ze świata.

Czy opłaca się zakupić mieszkanie w bieżącym roku?

12 kwietnia 2019
Każde młode małżeństwo marzy o samodzielnym mieszkaniu. Bez znaczenia małe lub duże byle tylko swoje. We własnymlokum nie jesteśmy uzależnieni od drugich, robimy to na co mamy ochotę.Jeżeli posiadamy wystarczającą gotówkę bądź mamy zdolność kredytową można zdecydować się na inwestycje mieszkaniowe i kupić mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na rynku pierwotnym firmy deweloperskie lub spółdzielnie mieszkaniowe proponują nam nowe nieruchomości. Mogą one być jeszcze w trakcie budowy albo ukończone. Ważne jest, że mieszkania proponowane przez rynek pierwotny(Rzeszów)wystawione są do sprzedaży pierwszy raz.

W poprzednich latach koszty mieszkań nieco spadły, przeto korzystnie było kupić mieszkanie.

Zaintrygowały Cię informacje podane w tym tekście? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (https://golombiewski.com.pl/hydroizolacja-dachu) można przejść do bardziej szczegółowych treści, które ukryte są w linku poniżej.

Aktualnie ceny mieszkań nieznacznie wzrosły, ale według profesjonalistów rok 2015 to właściwy czas na inwestycje mieszkaniowe. W perspektywie wartości nieruchomości pójdą raczej w górę, tym samym jeśli mamy w planach kupno mieszkania to decydujmy się, nie ma co liczyć na spadek wartości.

Nie poddawaj się – kontynuuj poszukiwania (http://kadokaarchitekci.pl/portfolio/sypialnia-w-kawalerce/) wciągających Cię wpisów. Odnajdziesz ich dość sporo na naszej nowej stronie. Zachęcamy!

Na rynku działa kilka tysięcy deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych budujących i sprzedających nowe mieszkania. W Polsce zaczyna być widoczne wyrównywanie się wartości mieszkań oferowanych przez rynek pierwotny (Rzeszów) z cenami na rynku wtórnym. Wypływa to z tego, że do sprzedaży wchodzą mieszkania, które jeszcze nie tak dawno były na rynku pierwotnym.

Poza tym rynek wtórny to przeważnie mieszkania w śródmieściu dużych aglomeracji, gdzie ceny są znacznie wyższe niż na obrzeżach. Chcąc kupić lokal mieszkalny na rynku pierwotnym należy się spodziewać, że nie będzie to centrum, lecz czy to jest wada? Mieszkania na rynku pierwotnym w Rzeszowie to z pewnością ciekawa inwestycja, biorąc po uwagę rozwój ekonomiczny jaki nastał w tym rejonie w ciągu ostatnich lat. Powstało niemało nowych miejsc pracy. Studenci po skończeniu nauki mogą liczyć na zatrudnienie. Turystycznie, to też atrakcyjne miejsce, w którym dużo się dzieje i jest gdzie wyjść wieczorową porą.

Jeżeli ktoś ma w planach zakup mieszkania w 2015r., a w dalszym ciągu się zastanawia to powinien wnikliwie rozpatrzyć wskazówki fachowców z tej dziedziny i nie zwlekać z podjęciem decyzji. Nawet jeśli mamy, gdzie mieszkać, a pragniemy ulokować pieniądze to można rozważyć zakup mieszkania pod wynajem. W dużych aglomeracjach, gdzie jest dużo studentów i mnóstwo ludzi przybywa w poszukiwaniu pracy można liczyć na dochody z wynajmu mieszkania.

You Might Also Like