Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Samochodem na lotnisko – skorzystaj z parkingu!

28 stycznia 2021
Wrocław, jak przystało na metropolię Dolnego Śląska, mieści bardzo duże lotnisko międzynarodowe, z którego codziennie korzysta tysiące turystów, nie tylko Wrocławian, ale również obcokrajowców.

Jeśli sam wybierasz się w lot z tego miasta, posiadasz kilka opcji dojazdu do lotniska. Najwygodniejszą, i wbrew podejrzeniom najbardziej opłacalną, będzie przeprawa swoim samochodem.
Gdyż całkiem duży parking lotnisko Wrocław posiada. Usytuowany jest on 2 minuty drogi od największego wejścia na terminal, zatem bez problemu zdążysz dojść z jednego obszaru na kolejny.

Kliknij tu, sprawdź ofertę wczasy w afryce naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo niskie ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Jednak najbardziej interesująca w tym wszystkim będzie cena – karnet wjazdowy na parking lotnisko Wrocław, za cały tydzień korzystania, kosztuje zaledwie 40 złotych. Jeżeli pragnęlibyśmy dojechać do tego punktu z centrum Wrocławia taksówką, z pewnością czterdzieści złotych wystarczyłoby nam wyłącznie na pokrycie połowy trasy. Oczywiście, mamy również opcję dojazdu na miejsce z pomocą autobusu miejskiego, jednak opcja ta sprawdza się wyłącznie w ciągu dnia, gdyż nie jeździ on w porach nocnych.

Jeżeli interesuje cię tani parking lotnisko Wrocław jest twym przeznaczeniem, nie musisz z wyprzedzeniem rezerwować sobie na nim miejsca. Jego teren jest bowiem tak szeroki, że jest odpowiednia ilość miejsca dla wszystkich. Jeżeli jednak kursujesz bardzo dużo i chciałbyś częściej korzystać z tego parkingu, możesz wypożyczyć sobie miejsce – na przykład takie usytuowane w bardzo bliskiej odległości od wejścia. Dzięki temu trasa od samochodu do bramki zabierze ci 2 razy mniej czasu.

zima

Źródło: www.morguefile.com
Jeżeli wybierasz się w podróż i potrzebny jest ci tani parking lotnisko Wrocław ma idealną alternatywę dla siebie.

Bowiem na jego terenie znajdziesz ogromny areał, na którym można pozostawić pojazd na cały okres trwania naszej podróży. Cena za tego typu usługę jest bardzo ciekawa, dlatego dobrze jest ją wykorzystać.

You Might Also Like