Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Istnieje znaczna grupa ludzi, którzy kochają gadżety – to im właśnie świecą się oczy, gdy na rynku pojawia się jakaś nowinka

3 listopada 2020
Nowości ze świata technologi zachwycają nas raz na jakiś czas. Wielkie firmy wypuszczają swoje hity, które muszą mieć wszyscy fani nowinek.

głośniki wibracyjne

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
pikowana torba na laptopa
Jednak w ostatnim czasie pojęcie miłośnika gadżetów rozszerzyło się też na ciuchy i inne sfery, a nie tylko smartfony i laptopy.
Budynek mieszkalny

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Nowością w sprzedaży w ostatnim roku wydają się być głośniki wibracyjne. Są one nieduże, więc można je wziąć i używać niemal wszędzie. Innowacyjność tego urządzenia wynika z tego, że używamy go, aby uczynić inny przedmiot poniekąd wzmacniaczem. Polega to na tym, że podłączamy głośnik pod jakieś urządzenie, które posiada wejście USB, a potem przykładamy do przedmiotu (drewno, papierowe pudełko itp.). I ten oto przedmiot zmienia się w przekaźnik dzięki wibracjom. Świetna sprawa.
Fani mody także znajdą coś idealnego dla siebie.

Jeśli sądzisz, że przedstawiony temat jest godny uwagi, to bez zwłoki kliknij ten link i przeczytaj udostępniony poniżej materiał – on również Cię zaabsorbuje.

Hitem tego roku wydaje się być pikowana torba (okazje na link na laptopa. Im bardziej widoczny odcień – tym fajniej. Jeżeli musi być to wzór dla pani, to powinien również być szykowny – z srebrnym zapięciem i skórzanymi ozdobami. Nie trzeba będzie już nosić laptopa w czarnej oraz niemodnej torbie, która tak odstawała od naszej całościowej aparycji, że najchętniej schowałybyśmy ją w kolejnej torbie.

Teraz torba na laptopa będzie wyglądać tak samo elegancko, jak nasza torebka na wszystkie osobiste rzeczy. Nie zapominajmy jednak, żeby nie przedobrzyć z przeróżnymi barwami i ich jaskrawością. Wszystko powinno ze sobą współgrać i nie być kiczowate.

You Might Also Like