Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Istnieje znaczna grupa ludzi, którzy kochają gadżety – to im właśnie świecą się oczy, gdy na rynku pojawia się jakaś nowinka

13 sierpnia 2020
Nowości ze świata technologi zachwycają nas raz na jakiś czas. Wielkie firmy wypuszczają swoje hity, które muszą mieć wszyscy fani nowinek.

głośniki wibracyjne

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
pikowana torba na laptopa
Jednak w ostatnim czasie pojęcie miłośnika gadżetów rozszerzyło się też na ciuchy i inne sfery, a nie tylko smartfony i laptopy.
Budynek mieszkalny

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Nowością w sprzedaży w ostatnim roku wydają się być głośniki wibracyjne. Są one nieduże, więc można je wziąć i używać niemal wszędzie. Innowacyjność tego urządzenia wynika z tego, że używamy go, aby uczynić inny przedmiot poniekąd wzmacniaczem. Polega to na tym, że podłączamy głośnik pod jakieś urządzenie, które posiada wejście USB, a potem przykładamy do przedmiotu (drewno, papierowe pudełko itp.). I ten oto przedmiot zmienia się w przekaźnik dzięki wibracjom. Świetna sprawa.
Fani mody także znajdą coś idealnego dla siebie. Hitem tego roku wydaje się być pikowana torba (okazje na link na laptopa. Im bardziej widoczny odcień – tym fajniej. Jeżeli musi być to wzór dla pani, to powinien również być szykowny – z srebrnym zapięciem i skórzanymi ozdobami. Nie trzeba będzie już nosić laptopa w czarnej oraz niemodnej torbie, która tak odstawała od naszej całościowej aparycji, że najchętniej schowałybyśmy ją w kolejnej torbie.

Teraz torba na laptopa będzie wyglądać tak samo elegancko, jak nasza torebka na wszystkie osobiste rzeczy. Nie zapominajmy jednak, żeby nie przedobrzyć z przeróżnymi barwami i ich jaskrawością. Wszystko powinno ze sobą współgrać i nie być kiczowate.

You Might Also Like