Najprawidłowiej dobrane opony na lato

Każdy posiadacz pojazdu wie, że opony musi zmieniać dwa razy do roku. Dla tych, którzy nie używają opon wielosezonowych, wiosna to czas zmiany opon. Fachowedobranie odpowiednich opon do auta jest bardzo ważne dla poczucia bezpieczeństwa kierowcy i osób przewożonych.

odlewnia
Opony letnie z kierunkowym bieżnikiem, gwarantuje kierowcy łatwą jazdę podczas chwiejnych warunków atmosferycznych. Taki bieżnik umożliwia prędkie odprowadzanie wody, a nowa mieszanka gumowa spożytkowana przy produkcji gwarantuje dore przyleganie. Poprzez użycie wyjątkowej technologii bieżnika gwarantuje właściwe odprowadzanie ciepła i chroni oponę przed szybkim grzaniem. Opony (sprawdź tutaj) letnie cechują się przede wszystkim doskonałymi osiągami. Takie opony ze względu na własną budowę określone są dla aut osobowych. Najprzyzwoiciej sprawdzi się w powszedniej jeździe po mieście, lecz także dobrze służy na odległych trasach.

Czy taka publikacja namówiła Cię do znalezienia podobnych? Jeśli tak, to kliknij tutaj i dodatkowo przeczytaj także wypowiedzi na nasz temat (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/51/Kurtka%20S4).

Zastosowany w konstrukcji opon blok barkowy o wysokiej wytrzymałości przyczynia się do płynności i trwałości opony podczas błyskawicznie pokonywanych skrętów. Kompozycja gumy w oponie letniej sprawia, że w wyższych temperaturach jest ona bardziej twarda niż ta zastosowana w oponie zimowej.

opony letnie

Autor: Randy McRoberts
Źródło: http://www.flickr.com
dom - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Opony letnie i całoroczne odróżniają się rzeźbą bieżnika, mieszaniną gumy, również kształtem opony. Opona całoroczna ma więcej lamel, co oddziałuje na lepszą przyczepność w trakcie jazdy po śniegu.

W lecie powiększona liczba lamel oddziałuje na utratę sztywności opony, co z kolei wpływa na pogorszenie przyczepności. Opona gorzej hamuje, ma gorszą trakcję na suchej i wilgotnej nawierzchni.

, , , ,

Related posts

W jaki sposób ozdobić ściany w naszym domu?

Ściany to niczym nie ograniczone pole do popisu. Można je zaprojektować na sporo metod, pięknie upiększyć, zawiesić na nich takie rzeczy, które nadadzą stylu całemu wnętrzu. Istnieje pełno opcji do wyboru. Można z nimi szaleć, bądź dekorować je w subtelny i ostrożny sposób. To na co postawimy zależy wyłącznie od naszej wyobraźni jak też klimatu jaki pragniemy uzyskać.

O czym należy pamiętać przy wyborze wyposażenia do sklepu

Czynników, które determinują funkcjonalność i wygląd sklepu jest wiele. W pierwszej kolejności musimy wymierzyć przeznaczone na ten cel pomieszczenia i zastanowić się nad rozmieszczeniem poszczególnych elementów. Wówczas bierzemy pod uwagę działalność jaką prowadzimy oraz charakter sklepu.

Dokonaj zmian w mieszkaniu w kilka chwil

Przeprowadzenie całościowego remont jakiegokolwiek pokoju w naszym mieszkaniu wiąże się z niemałymi wydatkami. Są jednak sposoby, które pozwalają na uzyskanie interesujących rezultatów przy niedużych nakładach gotówki.

Akcesoria do biura, czyli to, czego wymagają przedsiębiorstwa.

Możliwość takich miejsc jak hurtownie papiernicze Śląsk jest niezwykle duża. Nie można ukryć, iż w takim punkcie handlu pojawić się może znacznie dużo artykułów, ponieważ pod frazą artykuły biurowe Zabrze, da się odszukać praktycznie wszystko co posiada zaledwie niewielki związek z materiałami papierniczymi. Hurtownia papiernicza oferuje niezwykle szeroką rezerwę produktów, nierzadko doręczaną wprost z firmy, dzięki czemu oferuje niezwykle korzystne zapłaty za towar, dostosowuje się również do potrzeb oraz życzeń kontrahentów.

Każda hurtownia artykułów biurowych poleca nabywcom materiały biurowe Śląsk – oferujące obszerną gamę artykułów

Jeśli prowadzisz swoją firmę, wówczas niewątpliwie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zawsze dobrze szukać okazji do zaoszczędzenia nawet niedużej sumy pieniędzy. Oczywiście życzymy Ci, żeby zawsze szło Ci na tyle świetnie żebyś nie musiał zastanawiać się na przykład nad tym, skąd wziąć pieniądze na wypłaty dla pracowników, jednakże zawsze dobrze pomyśleć o tym zawczasu i mieć pewien zapas pieniędzy.

Latest posts