Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Najprawidłowiej dobrane opony na lato

1 lutego 2019
Każdy posiadacz pojazdu wie, że opony musi zmieniać dwa razy do roku. Dla tych, którzy nie używają opon wielosezonowych, wiosna to czas zmiany opon. Fachowedobranie odpowiednich opon do auta jest bardzo ważne dla poczucia bezpieczeństwa kierowcy i osób przewożonych.

odlewnia
Opony letnie z kierunkowym bieżnikiem, gwarantuje kierowcy łatwą jazdę podczas chwiejnych warunków atmosferycznych. Taki bieżnik umożliwia prędkie odprowadzanie wody, a nowa mieszanka gumowa spożytkowana przy produkcji gwarantuje dore przyleganie. Poprzez użycie wyjątkowej technologii bieżnika gwarantuje właściwe odprowadzanie ciepła i chroni oponę przed szybkim grzaniem. Opony (sprawdź tutaj) letnie cechują się przede wszystkim doskonałymi osiągami. Takie opony ze względu na własną budowę określone są dla aut osobowych. Najprzyzwoiciej sprawdzi się w powszedniej jeździe po mieście, lecz także dobrze służy na odległych trasach.

Czy taka publikacja namówiła Cię do znalezienia podobnych? Jeśli tak, to kliknij tutaj i dodatkowo przeczytaj także wypowiedzi na nasz temat (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/51/Kurtka%20S4).

Zastosowany w konstrukcji opon blok barkowy o wysokiej wytrzymałości przyczynia się do płynności i trwałości opony podczas błyskawicznie pokonywanych skrętów. Kompozycja gumy w oponie letniej sprawia, że w wyższych temperaturach jest ona bardziej twarda niż ta zastosowana w oponie zimowej.

opony letnie

Autor: Randy McRoberts
Źródło: http://www.flickr.com
dom - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Opony letnie i całoroczne odróżniają się rzeźbą bieżnika, mieszaniną gumy, również kształtem opony. Opona całoroczna ma więcej lamel, co oddziałuje na lepszą przyczepność w trakcie jazdy po śniegu.

W lecie powiększona liczba lamel oddziałuje na utratę sztywności opony, co z kolei wpływa na pogorszenie przyczepności. Opona gorzej hamuje, ma gorszą trakcję na suchej i wilgotnej nawierzchni.

You Might Also Like