Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Wybór między czymś praktycznym a pięknym jest w zasadzie mało skomplikowany. Wystarczy trzymać się konkretnej i niezawodnej zasady

28 sierpnia 2020
Nasze mieszkanie, to prawda, musi być piękne i zachęcające do spędzania czasu w każdym z jego pomieszczeń. Poza tym jednakże, nasze lokum powinno się wyróżniać praktycznym zamysłem. Oznacza to, że wszelkie dodatki i ozdoby jak najbardziej, ale ażeby nie przysłoniły one praktycznego zamysłu naszej koncepcji. To wszystko cudownie wygląda, lecz nie może to być sztuka dla sztuki. Nie stwórzmy wrażenia przerostu formy nad treścią, gdyż rezultat będzie słaby, co więcej, będziemy mieli przekonanie o porażce, gdy zakupiony przez nas designerski mebel jest zupełnie mało wygodny, chociaż cudowny, stylowy i oryginalny.

narożnik

Autor: Caya Design
Źródło: Caya Design
Wiele osób boryka się właśnie z tym kłopotem. Zakupuje coś, co jest naprawdę niesamowite, ale jest niezdatne do użycia. Jak stoi to prezentuje jak coś pięknego, lecz w rzeczywistości okazuje się, iż jest to normalnie eksponat jak w muzeum. No tak, ponieważ lepiej go nie ruszać, gdyż się rozleci. Takie błędy robimy w każdym pomieszczeniu.

Czy jesteś usatysfakcjonowany z tematu naszego wpisu? Jeśli tak, to daję też mój odnośnik do następnej strony. Zapraszam!

Zamiast kupić solidne narożniki rogowki do pokoju gościnnego, to my się zdecydujemy na zupełnie bezsensowne, aczkolwiek designerskie fotele, w których nie można normalnie odpocząć – .

Miejmy na uwadze więc, iż jak pragniemy coś ciekawego do domu a jednocześnie funkcjonalnego, to praktyczność musi być najważniejsza. Natomiast jeśli chcemy mieć coś pięknego i estetycznego w naszym domu, to droga wolna, możemy przecież wybrać piękny obraz. Spełniać on będzie funkcję dokładnie taką, jaką ma spełniać, czyli elementu estetycznego, który nie służy do leżenia czy siedzenia,

narożnik

Autor: ABRA
Źródło: ABRA

ale oglądania (zobacz na Pamiętajmy o tej istotnej zasadzie, by nie czuć później rozczarowania, który obawiał się będzie na kilku płaszczyznach, wśród jakich prym będą niosły strata finansowa oraz niezadowolenie.

Z jednej więc strony coś, co możemy zdefiniować jako nieudany zakup, a na dodatek pozbycie się konkretnej części gotówki, którą przeznaczyć można było całkowicie inaczej. Aby nie doprowadzić do takiej sytuacji pamiętajmy tą ponadczasową i jakże prawdziwą zasadę, iż jeśli myślimy o estetyce, to kupmy jakiś dodatek: obraz, eksponat, wazę, lecz kiedy dochodzi do spraw praktycznych i estetycznych, to zawsze, najistotniejsza musi być nasza wygoda. Nabywajmy więc rzeczy użyteczne.

You Might Also Like