Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Wyprawa na narty do Włoch – w jakie miejsce pojechać i jakich udogodnień skorzystać?

6 lutego 2020
Niejedna szanująca się kotlina narciarska we Włoszech oferuje nieduże ośle łączki, wyśmienite szkółki narciarstwa i szerokie przyjemne stoki dla początkujących narciarzy. Pośród narciarzy z całej Europy olbrzymią famą cieszy się znana Dolina Słońca, innymi słowy rejon Val di Sole . Najwięcej jest rzecz jasna tras dla zaawansowanych narciarzy, znajdują się też szlaki czarne określone jedynie dla wiernych ekspertów.

idealne warunki do jazdy na nartach

Autor: Kaloyan Raev
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie wiadomo, iż najdalej wysunięte na południe Włochy zapewniają poniekąd zawsze gwarancję słońca. Tu pora roku trwa od początku grudniowego miesiąca do końca marca. Nierzadko jednak w styczniu oraz lutym pogoda w innych Państwa nie rozpieszcza. Także wyjazd na narty Włochy zapewnia szerokie i praktyczne trasy, oferuje trasy dla młodych narciarzy, dla wprawionych i dla autentycznych profesjonalistów – link – > . Dzieciaki uczące się zdołają wykupić narty z instruktorem, co jest szampańskim pomysłem. W czasie jednego dnia możemy jechać z dziećmi na szerokich i gładkich stokach, a później samemu zmierzyć się z autentycznie trudnym wyzwaniem na tzw. trasie czarnej. Znaczący aspekt, czemu dobrze jest wybrać narty Włochy to specyficzny nastrój i kapitalna kuchnia. W żadnym innego typu kraju Europy po dniu spędzonym na stoku nie zjemy tak apetycznej wieczerzy jak we Włoszech. Znamienita pizza, regionalne pasty, smakowite dania z mięsem i najlepsze jakie da się sobie wyobrazić wina i lokalne piwa. Czytaj cały artykuł -> idź na .

Mnóstwo narciarzy nie jest zaciekawionych rozległymi dolinami i skipasami, jakie umożliwiają dzienne podróżowanie po pozostałych stokach. Niektórzy cenią sobie mentalność i nastrój samej miejscowości, pobliże do stoku oraz mapę tras, jaka jest zrozumiała nieraz dla osób, posiadających wadliwą orientację w terenie.

You Might Also Like