Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Skitouring – idealny sposób na to, żeby polepszyć formę

31 lipca 2020
Szybko zapadający zmierzch, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa aura za oknem – jesień zagościła u nas na dobre. Jednakże czas bardzo prędko mija i zanim zdążymy się spostrzec przyjdzie zima.

Jedni przyjmują tę „nowinę” ze smutkiem, inni na samą myśl o białej porze roku nie posiadają się z radości, cały rok gromadząc niezbędny sprzęt i przeglądając oferty biur turystycznych w poszukiwaniu najbardziej interesującej propozycji.
skitouring

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Czechy, Szwajcaria, południowy Tyrol każdego roku przyciągają dziesiątki tysięcy spragnionych „białego szaleństwa” turystów z nieomal wszystkich zakątków globu. Chłód, niezapomniane pejzaże przed oczami, zadbane stoki i mnóstwo śniegu dookoła to dla miłośników sportów zimowych idealne, wręcz wymarzone warunki. Teraz rekordy popularności bije skitouring (polecana strona). Z pewnością spora część z Was zachodzi w głowę, co kryje się pod tym pojęciem. Nie wtajemniczonym wyjaśniamy: najprościej rzecz ujmując to połączenie wędrówki po górach i tradycyjnego zjazdu na nartach.

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że wątek Cię bardzo zafascynował – wejdź na odnośnik do strony hotele zakopane, a odnajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Co ciekawe przywołana forma uprawiania sportu była znana już dawniej a ostatnio niejako „odkurzona” znowu powraca do łask. A jeżeli, szusowanie po stoku to Twój żywioł zainwestuj w narty K2. Czemu dobrzebyłoby je kupić? Przyczyn jest co najmniej kilka.

Wspaniałe właściwości jezdne, niezwykła dynamika, duża stabilność, idealne trzymanie krawędzi przy największych prędkościach, bardzo dobra przyczepność, najwyższa jakość wykonania, wykorzystanie nowoczesnych technologii – wymieniać można bez przerwy.

You Might Also Like