Często pada pytanie, co będzie bardziej właściwe w sklepie – lada chłodnicza a może może regał? Co sądzisz, co warto wybrać?

Mnóstwo posiadaczy osiedlowych sklepów spożywczych zazwyczaj nie wie, co wybrać, czy nabyć ladę chłodniczą, a może na regał? Jawi się również myśl, że może najlepiej będzie jak się zdobędzie oba urządzenia. Na pewno nie opłaca się nabywaćna zapas nowych sprzętów, gdyż wybór odpowiedniego urządzenia chłodniczego pomoże w określeniu wyposażenia oraz wyznaczenie formy na sprzedaż.

Lady chłodnicze są najlepsze do pracy na stoiskach z mięsem, ale również wędliniarskich i nabiałowych.

Zainteresowała Cię prezentowana w tym artykule tematyka? W takim przypadku kliknij tutaj i poznaj jeszcze więcej szczegółów (http://www.kabus.pl/)!

Czyli wszędzie tam, gdzie produkty wybrane przez klienta kroi, waży i podaje sprzedający. Lady chłodnicze godzą na ułożenie na jednej poziomej powierzchni ekspozycyjnej sporą liczbę artykułów, do jakich dostęp będzie miała jedynie personel. Klienci zaś oglądają je przez szybę przednią i zamawiają określone artykuły u kierownika sklepu. Urządzenia tego typu mają często dodatkową komorę przechowalniczą, dzięki nie personel łatwiej może uzupełnić braki na wystawie.

sklep spożywczy

Autor: hi-tlz
Źródło: http://www.flickr.com

Chłodnie stojące umożliwiają zaś na ekspozycję towarów potrzebujących niewielkiej temperatury w sklepach samoobsługowych. Produkty są ustawiane pionowo na półkach, w ten sposób regał zajmuje na pewnoo mniej miejsca niż lada. Klienci sami wybierają sięgając po artykuły, które znajdują się na regale.

Głęboko ekscytuje Cię omawiana w tym artykule kwestia? W takiej sytuacji bez obawy kliknij tu, ponieważ więcej odnajdziesz w treści (http://fmk.pl/podajniki-slimakowe/).

Równocześnie w ten sposób można zbywać jedynie produkty spożywcze w opakowaniach, takich jak butelki, kartony, kostki. Do najpopularniejszych krajowych wytwórców witryn i regałów chłodniczych zaliczają się Mawi, Cebea oraz Rapa. Jak więc można zauważyć to czy zdecydujemy się na ladę chłodniczą czy może regał, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim musimy się zdecydować, co będziemy sprzedawać i jakiej wielkości chcemy mieć sklep.

Jeśli posiadamy sklep z mięsem to kłopotu w sumie nie ma, bo wiemy, że najważniejsze są dobre lady chłodnicze. Jeśli z kolei posiadamy sklep spożywczy, to zdecydowanie kupimy ladę chłodniczą, ale być może regał teżbędzie niezbędny. Większość jest zależna od wielkości naszego sklepu, bo przecież znaczniejszy sklep, a do tego samoobsługowy to na pewno większe okazje ekspozycyjne i aranżacyjne. Najlepiej takiego sprzętu poszukać w internecie wpisując na przykład w wyszukiwarkę frazę lady chłodnicze Poznań.

, , , , , ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.