W jaki sposób dopasować odpowiednie dżinsy do swej figury?

Pora odkodować tajemniczo rozbrzmiewające nazwy, które spotykamy w sklepach ze spodniami. Czym różnią się „slimy” od „skinnów”, czy też „bootcut” to to samo, co „boyfriend”, no i w których będę wyglądać najpiękniej? Jednym słowem, jakim sposobem dopasować odpowiednie dżinsy do figury?

dolary

Autor: Stan Dalone
Źródło: http://www.flickr.com
Czas więc odkodować denimową terminologię a także odpowiedzieć na pytanie, jak poprawnie dobrać dżinsy do sylwetki, ażeby przenigdy więcej nie popełnić stylizacyjnego faux pas jak też nie strzelić sobie w kolano. Bootcut – cechy szczególne to wysoki stan, łagodnie poszerzana nogawka. Bootcut będzie to doskonały krój dla gruszki i jabłka, czyli dam o bardzo krągłych biodrach a także dużym brzuszku.

Przejdź do wpisu, który jest pod tym linkiem oraz czytaj więcej lampy ogrodowe na ten temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

Wysoki stan jest to gwarancja tego, iż nic niekorzystnego nie „wyleje” się zza paska, biodra pozostaną zaznaczone, a łagodnie rozszerzana nogawka przywróci sylwetce odpowiednie proporcje. Noś bootcuty także gdy masz masywne uda.

dane

Autor: Greg Goebel
Źródło: http://www.flickr.com
Komu będą określone Lee Skinny? Wąskie nogawki wyeksponują każdą niedoskonałość nóg oraz pupy. Stąd wąskie rurki dedykowane są chudym osobom. Długość nóg nie ma tu większego znaczenia, gdyż im spodnie obciślejsze, tym bardziej je wydłużą. Boyfriend. Cechy szczególne: zwisający krój, obniżona talia zwężana ku dołowi a także wywinięta nogawka. Komu są określone? Wysokim paniom, jakim nie straszne wizualne skrócenie nóg, obniżenie sylwetki jak też skupienie uwagi na dolnej partii ciała.

Boyfriendy powinny nosić kobiety, jakie nie mają niczego do zarzucenia własnej sylwetce od pasa w dół.

Jeżeli niniejszy materiał jest według Ciebie ekscytujący, sprawdź źródło (https://www.linde-mh.pl/pl/Rozwiazania-i-uslugi/Wozki-uzywane/) a przeczytasz w tamtym miejscu dodatkowe informacje. One także z pewnością będą dla Ciebie wartościowe.

Warto mieć na uwadze: wysoki stan wydłuża sylwetkę, wywinięte nogawki wizualnie skracają nogi, duże kieszenie na pupie, wizualnie ją powiększają.

, , ,

Related posts

Zakupy przez internet to szybki sposób na to, by zaopatrzyć się we wszystkie przedmioty, jakich potrzebujemy

Każdy człowiek jest inny, ma odrębne upodobania i kreuje swój świat tak, aby czuć się w nim dobrze. Z tym właśnie wiążą się potrzeby, jakie ma każdy z nas. Są one mocno zróżnicowane i bardzo często zależą od naszych talentów i upodobań. Nie wszyscy ludzie realizujący zakupy w internecie poszukują tego, co my – zazwyczaj fani muzyki nie szukają fachowego sprzętu do chodzenia po górach, a fryzjerki nie koncentrują swojej uwagi na sprzęcie elektrycznym. Bogactwo ludzkich zainteresowań powoduje, że internet to miejsce, które odpowiada na każde nasze zachcianki, dlatego każdy z nas może znaleźć w niej to, czego poszukuje.

Nawet jeżeli nosisz doprawdy duży rozmiar odzieży, zakupy nie spowodują ci już kłopotu

Mnóstwo osób uwielbia chodzić na zakupy oraz kupować dla siebie nowe ubrania. Jednakże zakupy potrafią sprawić też wiele problemów, szczególnie kiedy nie można otrzymać ładnej odzieży w odpowiednim rozmiarze. Z taką niedogodnością borykają się głównie osoby puszyste, gdyż gdy chodzi o ubrania duże rozmiary przez dłuższy czas były produkowane w skromniejszym asortymencie.

Latest posts

Modne jeansy dla mężczyzn produkowane w różnych rozmiarach

Dobre spodnie jeansowe męskie na pewno są się niezwykle dobrze sprzedawały. Gwarancją tego jest to, iż panowie wciąż potrzebują nowych spodni, a spodnie jeansowe uważane bywają za bardzo wygodne, a jednocześnie jedne z najnowszych typów spodni.