Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Często pada pytanie, co będzie bardziej właściwe w sklepie – lada chłodnicza a może może regał? Co sądzisz, co warto wybrać?

18 stycznia 2020
Mnóstwo posiadaczy osiedlowych sklepów spożywczych zazwyczaj nie wie, co wybrać, czy nabyć ladę chłodniczą, a może na regał? Jawi się również myśl, że może najlepiej będzie jak się zdobędzie oba urządzenia. Na pewno nie opłaca się nabywaćna zapas nowych sprzętów, gdyż wybór odpowiedniego urządzenia chłodniczego pomoże w określeniu wyposażenia oraz wyznaczenie formy na sprzedaż.

Lady chłodnicze są najlepsze do pracy na stoiskach z mięsem, ale również wędliniarskich i nabiałowych.

Zainteresowała Cię prezentowana w tym artykule tematyka? W takim przypadku kliknij tutaj i poznaj jeszcze więcej szczegółów (http://www.kabus.pl/)!

Czyli wszędzie tam, gdzie produkty wybrane przez klienta kroi, waży i podaje sprzedający. Lady chłodnicze godzą na ułożenie na jednej poziomej powierzchni ekspozycyjnej sporą liczbę artykułów, do jakich dostęp będzie miała jedynie personel. Klienci zaś oglądają je przez szybę przednią i zamawiają określone artykuły u kierownika sklepu. Urządzenia tego typu mają często dodatkową komorę przechowalniczą, dzięki nie personel łatwiej może uzupełnić braki na wystawie.

sklep spożywczy

Autor: hi-tlz
Źródło: http://www.flickr.com

Chłodnie stojące umożliwiają zaś na ekspozycję towarów potrzebujących niewielkiej temperatury w sklepach samoobsługowych. Produkty są ustawiane pionowo na półkach, w ten sposób regał zajmuje na pewnoo mniej miejsca niż lada. Klienci sami wybierają sięgając po artykuły, które znajdują się na regale. Równocześnie w ten sposób można zbywać jedynie produkty spożywcze w opakowaniach, takich jak butelki, kartony, kostki. Do najpopularniejszych krajowych wytwórców witryn i regałów chłodniczych zaliczają się Mawi, Cebea oraz Rapa. Jak więc można zauważyć to czy zdecydujemy się na ladę chłodniczą czy może regał, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim musimy się zdecydować, co będziemy sprzedawać i jakiej wielkości chcemy mieć sklep.

Jak myślisz? Czy uda Ci się znaleźć dane na omawiany temat? Z pewnością tak – przejdź po tym linku (https://wrocbud.com/termosy-na-asfalt/) i odszukaj informacje tu.

Jeśli posiadamy sklep z mięsem to kłopotu w sumie nie ma, bo wiemy, że najważniejsze są dobre lady chłodnicze. Jeśli z kolei posiadamy sklep spożywczy, to zdecydowanie kupimy ladę chłodniczą, ale być może regał teżbędzie niezbędny. Większość jest zależna od wielkości naszego sklepu, bo przecież znaczniejszy sklep, a do tego samoobsługowy to na pewno większe okazje ekspozycyjne i aranżacyjne. Najlepiej takiego sprzętu poszukać w internecie wpisując na przykład w wyszukiwarkę frazę lady chłodnicze Poznań.

You Might Also Like