Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

W jaki sposób dopasować odpowiednie dżinsy do swej figury?

4 stycznia 2021
Pora odkodować tajemniczo rozbrzmiewające nazwy, które spotykamy w sklepach ze spodniami. Czym różnią się „slimy” od „skinnów”, czy też „bootcut” to to samo, co „boyfriend”, no i w których będę wyglądać najpiękniej? Jednym słowem, jakim sposobem dopasować odpowiednie dżinsy do figury?

dolary

Autor: Stan Dalone
Źródło: http://www.flickr.com
Czas więc odkodować denimową terminologię a także odpowiedzieć na pytanie, jak poprawnie dobrać dżinsy do sylwetki, ażeby przenigdy więcej nie popełnić stylizacyjnego faux pas jak też nie strzelić sobie w kolano. Bootcut – cechy szczególne to wysoki stan, łagodnie poszerzana nogawka. Bootcut będzie to doskonały krój dla gruszki i jabłka, czyli dam o bardzo krągłych biodrach a także dużym brzuszku.

Przejdź do wpisu, który jest pod tym linkiem oraz czytaj więcej lampy ogrodowe na ten temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

Wysoki stan jest to gwarancja tego, iż nic niekorzystnego nie „wyleje” się zza paska, biodra pozostaną zaznaczone, a łagodnie rozszerzana nogawka przywróci sylwetce odpowiednie proporcje. Noś bootcuty także gdy masz masywne uda.

dane

Autor: Greg Goebel
Źródło: http://www.flickr.com
Komu będą określone Lee Skinny? Wąskie nogawki wyeksponują każdą niedoskonałość nóg oraz pupy. Stąd wąskie rurki dedykowane są chudym osobom. Długość nóg nie ma tu większego znaczenia, gdyż im spodnie obciślejsze, tym bardziej je wydłużą. Boyfriend. Cechy szczególne: zwisający krój, obniżona talia zwężana ku dołowi a także wywinięta nogawka. Komu są określone? Wysokim paniom, jakim nie straszne wizualne skrócenie nóg, obniżenie sylwetki jak też skupienie uwagi na dolnej partii ciała.

Boyfriendy powinny nosić kobiety, jakie nie mają niczego do zarzucenia własnej sylwetce od pasa w dół. Warto mieć na uwadze: wysoki stan wydłuża sylwetkę, wywinięte nogawki wizualnie skracają nogi, duże kieszenie na pupie, wizualnie ją powiększają.

You Might Also Like