Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Z jakiego powodu należałoby montować w halach magazynowych szafki jezdne?

23 grudnia 2019
Gdy mówimy, iż coś jedzie po torach, mamy prawdopodobnie na myśli jakiś pociąg, podczas kiedy po szynach mogłyby jechać także np. meble w pokoju jakiegokolwiek archiwum.
Zainstalowane w tamtym miejscu specjalne regały jezdne potrafią poruszać się na prowadnicach po to, aby w maksymalny sposób zagospodarować dostępne miejsce.

W niektórych wypadkach osiąga się w ten sposób nawet 80% oszczędności wymaganej przez szafki miejsca. Takowe regały jezdne potrafią jeździć po szynach, jakie są zamontowane na posadzce albo nawet w nią wtłoczone. W takim razie należy oczywiście zaplanować wszelakie czynności budowlane jeszcze przed zainstalowaniem takich szafek jezdnych. Jak nietrudno się można byłoby domyślać, regały jezdne znajdują zastosowanie nie tylko w kartotekach, ale także w wszelakiego rodzaju pomieszczeniach sklepowych. Należałoby również dodać, że regały jezdne potrafią posiadać specjalistyczne zabezpieczenia przed przypadkowym przemieszczeniem. Mogą także zostać wyposażone w blokadę, która gwarantuje zamknięcie tego typu szafek jezdnych.

opinie

Źródło: pixabay.com
Regały magazynowe paletowe to tego typu odmiana szafek, jaka z zasady asygnowana jest do magazynowania palet. Ich wysokość i przykładowo sposób instalacji jest uzależniona od konkretnej okoliczności, przykładowo od rozpiętości danego magazynu.

Regały magazynowe paletowe (dowiedz się więcej o kosze paletowe) są rozmieszczone w takowy wariant, żeby używane w danej okoliczności pojazdy magazynowe posiadały jak najlepszy do nich dojazd.

Wciągający artykuł? Jeżeli tak uważasz, to równie wciągające treści znajdziesz też we wpisie (https://alwro.com.pl/odlewy/odlewy-cisnieniowe/), który jest tutaj.

Regały magazynowe paletowe cechuje możliwość dopasowania do rodzaju magazynowanego na nich ładunku, także odnośnie ich ciężaru lub objętości.

You Might Also Like