Role broszur promocyjnych

Pierwsze ulotki reklamowe ukazały się w Polsce w latach dziewięćdziesiątych, razem z wejściem na nasz rynek hipermarketów. Obecnie nie tylko przez sprzedawców, ale również przez klientów są one postrzegane jako kluczowy środek komunikowania się sieciówek z konsumentem. Nawet niewielkie sieci sklepów, mające zaledwie kilka marketów publikują gazetki promocyjne.

Jedną ze skutecznych sposobów reklamy jest pokazanie nabywcy ceny sprzed i po promocji, metodę tą stosują gazetki reklamowe.

Jeśli masz ochotę pogłębić swoją wiedzę na opisywany wątek, to zobacz nowy materiał, który na pewno będzie dla Ciebie bardzo ciekawy.

Dodatkowo przekaz jest wzmacniany informacją, że taka okazja jest jedynie krótkotrwała. Gazetki promocyjne mają również utrwalić konkretną markę w świadomości konsumentów. Funkcje gazetki reklamowej to: reklama oferty marketów, wzmocnienie rozpoznawalności firmy a także przekazanie informacji o lokalizacji nowych punktów handlowych.

promocja

Źródło: flickr.com

Gazetki promocyjne to jeden z popularniejszych sposobów informowania potencjalnych klientów o atrakcyjnych ofertach, otwarciu nowego marketu czy też jego modernizacji. Ponad 50% klientów wybiera gazetki reklamowe jako najlepsze źródło danych o promocjach w branży spożywczej. Gazetki promocyjne to względnie łatwy i niedrogi sposób dotarcia do konsumenta, można je kolportować lokalnie, umieszczając na specjalnych stoiskach w hipermarketach bądź też dystrybuując je po okolicy. Wskutek takich działań reklama trafia do przypuszczalnych konsumentów i kusi ich promocjami.

Coraz to nagminniej gazetki promocyjne osiągalne bywają w odsłonie on-line. Nie jest to dziwnym, sieć internetowa jest dzisiaj medium o najogromniejszej sile oddziaływania. Tak sieci handlowe, jak także poświęcane temu portale proponują odbiorcom możność przeglądania ulotek w sieci.

Nie wahaj się – dużo szczegółów czytaj pod adresem (http://infinitex.pl/kontakt/), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania – z chęcią na nie odpowiemy.

Dzięki temu ewentualni konsumenci mogą analizować ceny i bieżące promocje siedząc wygodnie w swym fotelu.

klienci

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz sporzej sklepów umożliwia również kupowanie z pośrednictwem internetu co jest ogromnie wygodnym dla konsumentów rozwiązaniem. Nie bez znaczenia jest też kwestia ekologii. Wydanie bowiem 50 tys. papierowych gazetek promocyjnych wymaga ścięcia ok. 20 drzew, prócz tego wymaga zużycia znacznej ilości energii oraz wpływa na zanieczyszczenie wody, natomiast wydanie on-line nie wiąże się z podobnymi szkodami dla natury.

, , , , , , , , , , ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.