Dlaczego takowy produkt jak lampa antydepresyjna jest tak popularny w Skandynawii?

Czy rozumiesz, że przedmioty, których mamy na co dzień pod dostatkiem i na które nie poświęcamy większej uwagi, potrafią mieć duży wpływ na nasze zdrowie? I to wpływ również pozytywny jak i negatywny.

lampy

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
klientów

Autor: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanów się, jak byś się czuła lub czuł, gdyby była konieczność spędzenia długiego czasu w ciemnym pokoju?
To wydawałoby się nic aż tak straszliwego, jednak bezdyskusyjnie nie działałoby to prawidłowo na psychikę. Pamiętają o niniejszym doskonale mieszkańcy Skandynawii, którzy niejako z formuły pozbawieni są dużych ilości promieni słonecznych. To w tamtym miejscu od długiego czasu wykorzystuje się światłoterapię za pomocą specjalnych lamp. Taka lampa antydepresyjna to w zasadzie zwykła lampa, lecz posiada żarówkę, jaka przynosi bardzo jasne światło. Warto tu dodać, że światło słoneczne to ok. 20000 lm, typowe lampki świecą z jasnością ok. 100-500 lm, zaś lampa antydepresyjna to jasność rzędu paru tysięcy lm.

Masz przekonanie, że ten tekst jest wartościowy? Jeżeli tak, to zobacz oprócz tego ten ważny link – on też zwróci Twą uwagę.

Jej koszt jest względnie mały oraz jest niczym w zestawieniu z korzyściami, które może dać potrzebującej jej osobie światłoterapia.

Chodzi o to, iż z powodu niewielkiego dostępu światła słonecznego otrzymujemy małe ilości witaminy D. Ludzie stają się markotni, posępni, apatyczni i potrafią nawet popaść w depresję. Dlatego też korzystniej przeciwdziałać temu scenariuszowi i bądź kupić coś tego typu jak lampa antydepresyjna bądź zwyczajnie wyjechać na wczasy np. na tropikalną wyspę.

Ta druga opcja jest bezdyskusyjnie w większym stopniu zachęcająca, jednak dla wielu osób niełatwo dostępna. Przeto też taniej i szybciej jest wyekwipować się w coś takiego jak lampa antydepresyjna.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.