Dlaczego takowy produkt jak lampa antydepresyjna jest tak popularny w Skandynawii?

Czy rozumiesz, że przedmioty, których mamy na co dzień pod dostatkiem i na które nie poświęcamy większej uwagi, potrafią mieć duży wpływ na nasze zdrowie? I to wpływ również pozytywny jak i negatywny.

lampy

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
klientów

Autor: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanów się, jak byś się czuła lub czuł, gdyby była konieczność spędzenia długiego czasu w ciemnym pokoju?
To wydawałoby się nic aż tak straszliwego, jednak bezdyskusyjnie nie działałoby to prawidłowo na psychikę. Pamiętają o niniejszym doskonale mieszkańcy Skandynawii, którzy niejako z formuły pozbawieni są dużych ilości promieni słonecznych. To w tamtym miejscu od długiego czasu wykorzystuje się światłoterapię za pomocą specjalnych lamp. Taka lampa antydepresyjna to w zasadzie zwykła lampa, lecz posiada żarówkę, jaka przynosi bardzo jasne światło. Warto tu dodać, że światło słoneczne to ok. 20000 lm, typowe lampki świecą z jasnością ok. 100-500 lm, zaś lampa antydepresyjna to jasność rzędu paru tysięcy lm.

Masz przekonanie, że ten tekst jest wartościowy? Jeżeli tak, to zobacz oprócz tego ten ważny link – on też zwróci Twą uwagę.

Jej koszt jest względnie mały oraz jest niczym w zestawieniu z korzyściami, które może dać potrzebującej jej osobie światłoterapia.

Chodzi o to, iż z powodu niewielkiego dostępu światła słonecznego otrzymujemy małe ilości witaminy D. Ludzie stają się markotni, posępni, apatyczni i potrafią nawet popaść w depresję. Dlatego też korzystniej przeciwdziałać temu scenariuszowi i bądź kupić coś tego typu jak lampa antydepresyjna bądź zwyczajnie wyjechać na wczasy np. na tropikalną wyspę.

Ta druga opcja jest bezdyskusyjnie w większym stopniu zachęcająca, jednak dla wielu osób niełatwo dostępna. Przeto też taniej i szybciej jest wyekwipować się w coś takiego jak lampa antydepresyjna.

, ,

Related posts

Zakupy przez internet to szybki sposób na to, by zaopatrzyć się we wszystkie przedmioty, jakich potrzebujemy

Każdy człowiek jest inny, ma odrębne upodobania i kreuje swój świat tak, aby czuć się w nim dobrze. Z tym właśnie wiążą się potrzeby, jakie ma każdy z nas. Są one mocno zróżnicowane i bardzo często zależą od naszych talentów i upodobań. Nie wszyscy ludzie realizujący zakupy w internecie poszukują tego, co my – zazwyczaj fani muzyki nie szukają fachowego sprzętu do chodzenia po górach, a fryzjerki nie koncentrują swojej uwagi na sprzęcie elektrycznym. Bogactwo ludzkich zainteresowań powoduje, że internet to miejsce, które odpowiada na każde nasze zachcianki, dlatego każdy z nas może znaleźć w niej to, czego poszukuje.

Nawet jeżeli nosisz doprawdy duży rozmiar odzieży, zakupy nie spowodują ci już kłopotu

Mnóstwo osób uwielbia chodzić na zakupy oraz kupować dla siebie nowe ubrania. Jednakże zakupy potrafią sprawić też wiele problemów, szczególnie kiedy nie można otrzymać ładnej odzieży w odpowiednim rozmiarze. Z taką niedogodnością borykają się głównie osoby puszyste, gdyż gdy chodzi o ubrania duże rozmiary przez dłuższy czas były produkowane w skromniejszym asortymencie.

Latest posts

Modne jeansy dla mężczyzn produkowane w różnych rozmiarach

Dobre spodnie jeansowe męskie na pewno są się niezwykle dobrze sprzedawały. Gwarancją tego jest to, iż panowie wciąż potrzebują nowych spodni, a spodnie jeansowe uważane bywają za bardzo wygodne, a jednocześnie jedne z najnowszych typów spodni.