Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dlaczego takowy produkt jak lampa antydepresyjna jest tak popularny w Skandynawii?

11 września 2020
Czy rozumiesz, że przedmioty, których mamy na co dzień pod dostatkiem i na które nie poświęcamy większej uwagi, potrafią mieć duży wpływ na nasze zdrowie? I to wpływ również pozytywny jak i negatywny.

lampy

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
klientów

Autor: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanów się, jak byś się czuła lub czuł, gdyby była konieczność spędzenia długiego czasu w ciemnym pokoju?
To wydawałoby się nic aż tak straszliwego, jednak bezdyskusyjnie nie działałoby to prawidłowo na psychikę. Pamiętają o niniejszym doskonale mieszkańcy Skandynawii, którzy niejako z formuły pozbawieni są dużych ilości promieni słonecznych. To w tamtym miejscu od długiego czasu wykorzystuje się światłoterapię za pomocą specjalnych lamp. Taka lampa antydepresyjna to w zasadzie zwykła lampa, lecz posiada żarówkę, jaka przynosi bardzo jasne światło. Warto tu dodać, że światło słoneczne to ok. 20000 lm, typowe lampki świecą z jasnością ok. 100-500 lm, zaś również (kliknij, zobacz, sprawdź) antydepresyjna to jasność rzędu paru tysięcy lm. Jej koszt jest względnie mały oraz jest niczym w zestawieniu z korzyściami, które może dać potrzebującej jej osobie światłoterapia.

Chodzi o to, iż z powodu niewielkiego dostępu światła słonecznego otrzymujemy małe ilości witaminy D. Ludzie stają się markotni, posępni, apatyczni i potrafią nawet popaść w depresję. Dlatego też korzystniej przeciwdziałać temu scenariuszowi i bądź kupić coś tego typu jak lampa antydepresyjna bądź zwyczajnie wyjechać na wczasy np. na tropikalną wyspę.

Ta druga opcja jest bezdyskusyjnie w większym stopniu zachęcająca, jednak dla wielu osób niełatwo dostępna. Przeto też taniej i szybciej jest wyekwipować się w coś takiego jak lampa antydepresyjna.

You Might Also Like