Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czym charakteryzuje się odbojnica regałowa?

9 grudnia 2020
Przedmioty jakie znajdują się w magazynach są stale narażone na przeróżnego rodzaju uszkodzenia, wywołane przede wszystkim niebezpieczeństwem uderzenia poprzez widlaki czy wozy dostawcze.

Stąd ważne jest, by odpowiednio zabezpieczyć poszczególne części, między innymi regały które znajdują się w magazynie. Do owego celu przeznaczone są specjalne odbojnice regałowe, jakie możesz kupić w wielu odmianach, dzięki czemu skutecznie możesz zabezpieczyć każdego rodzaju mebel. Odbojnice regałowe są to nieogromnych rozmiarów osłony, występujące w rozlicznych kształtach. Są one skonstruowane ze stalowych rur bądź z blachy ocynkowanej.

Tak wciągnął Cię ten wpis, że masz ochotę na kolejne posty? Najmniejszy kłopot. Po prostu wejdź w łącze do wpisu (https://wojtmar.com.pl/) i czytaj do woli.

Zwykle są też pomalowane techniką proszkową a także obklejone dodatkowo folią odblaskową. Zwykle napotykany sposób ich montażu do podłoża realny jest za pomocą kotwiczenia, co zapewnia jeszcze większą efektywność odbojnic regałowych. Produkty(polecamy pianka antystatyczna) te mogą się różnić między sobą również takimi parametrami, jak wysokość blachy czy rozmiar boków.

Dzięki różnorodności dostępnych na rynku profili odbojnic regałowych zdołamy skutecznie zabezpieczyć ten fragment magazynowego regału, który najbardziej narażony jest na prawdopodobne uszkodzenia. Wziąwszy to pod uwagę, wyodrębnić możesz m.in: odbojnicę regałową w kształcie „L” – ten profil przeznaczony jest do ochrony naroży regałów średnich i wysokich.

By prawidłowo wybrać odbojnicę regałową, należy wziąć pod uwagę to, przed jakimi zagrożeniami musimy chronić konkretny regał. Odbojnice regałowe ochraniające przed uderzeniem wielkiego auta dostawczego muszą być większe aniżeli w przypadku, kiedy zagrożeniem będzie wyłącznie widlak.

You Might Also Like