Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Pasmanteria w dzielnicy Bielany na terenie Warszawy – a więc, wszystko co warto o tym mieć pojęcie

16 lipca 2020
Pomieszkujesz wewnątrz Warszawie, a konkretniej w dzielnicy o nazwie Bielany? Potrafisz dobrze szyć i poszukujesz porządnej pasmanterii niedaleko swojego domu? Wewnątrz wspomnianej dzielnicy znajdziemy być może niezbyt sporo owego rodzaju sklepów, lecz dadzą naszym osobom one nie jedynie same podstawy związane z szyciem, takiego typu jak nitki czy łatki oraz guzki – odnajdziemy tam o wiele, dużo bardziej dużo! Pragniesz po dowiadywać się konkretnie czego? To po odczytuj nasz nowiutki felieton!
W Warszawie, na obszarze dzielnicy Bielanów, odnajdziemy około 5 pasmanterii, z których to każda ma wspomniane już podstawy każdziutkiego sklepiku o tej konkretnej tematyce, a także rzeczy dodatkowe, które odróżniają je na terenie konkurencji.

warsztat

Autor: West Zest
Pierwsza pasmanteria Bielany warszawa, jest to „MIX” Elżbieta Palimaka – w której to bez problemu odnajdziemy także takie przedmioty jak choćby pomoce w postaci dodatków typu krawieckiego.

Próbujesz wyszukać inne tego rodzaju materiały? Kliknij ten odnośnik – więcej zobaczysz w serwisie (https://www.cyfrowe.pl/karty-pamieci,1,7.html), który proponuje analogiczne kwestie.

Następna pasmanteria to tak naprawdę położona w trochę innym lokalizacji bliźniaczka napomkniętego przed chwilką sklepu, czyli konkretnie: „Pasmanteria Mix” S.C. E.Palimaka J.Stancelewicz, która w podobny sposób jak siostrzyczka również daje w ofercie dodatki typu krawieckiego razem z podstawowym asortymentem każdej pasmanterii.

Trzecia, jednak nie słabiej istotna pasmanteria nazywa się „Pasmanteria i biżuteria Bożenna Pogorzelska” a na tle pozostałych dwóch odróżnia się faktem, iż nie ma wewnątrz siebie dodatków typu krawieckiego, lecz sprzedaje różnego rodzaju tkaniny, łącznie wraz z dzianiną. Następny sklepik „P.H.U Elka” ma w porównaniu do reszty dość szeroki asortyment, albowiem sprzedaje poza już powiedzianymi rzeczami też firany, obrusy, pościele i tak w dalszym ciągu.

You Might Also Like