Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Zysk na czterech kółkach

4 września 2020
Uruchomienie wypożyczalni aut jest dosyć drogie. Jednak koszt szybko się zwraca, albowiem za kierownicą pożyczonego wozu przeważnie siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Wypożyczalnia czterokołowców to w Polsce ciągle interes mało popularny. Wśród rodaków pokutuje mit, iż na wypożyczenie auta stać jedynie bogatych, a żeby uruchomić takową działalność, potrzebne są olbrzymie nakłady, które mogą się nigdy nie zwrócić. Tymczasem Polska jest to rynek z ogromnym potencjałem.

Nie poddawaj się! Prosimy Cię, kontynuuj poszukiwania zajmujących postów. Może Ci teraz udzielimy pomocy? Zachęcamy zatem do naszej następnej strony.

Uruchomienie wypożyczalni aut zaczęło się opłacać w momencie przystąpienia Polski do Wspólnoty Europejskiej a także otwarcia granic dla rezydentów pozostałych krajów Wspólnoty. Dzięki temu Polskę zaczęło odwiedzać coraz to więcej obieżyświatów, a to dokładnie turystyka jest jednym z napędów tego biznesu. Następnym filarem, na jakim swoją działalność opierają wypożyczalnie czterokołowców, są biznesowi klienci. Firmy wypożyczają auta dla swych gości, ale także dla pracowników, jacy prowadzą interesy w innym mieście.

Podobny interesujący materiał jest prezentowany tu, więc sprawdź na stronie (https://panko.pl/) i sprawdź, co zobaczysz tutaj. To także jest w Twoim guście.

Koszty wynajęcia auta są niższe aniżeli dla przykładu koszta pracowniczych taksówek.

papier

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Wypożyczalnie czterokołowców najczęściej działają w sąsiedztwie lotnisk albo dworców kolejowych, ale na wynajmie pojazdów można zarabiać nawet w miastach mających mniej niż 100 tys. mieszkańców, gdyż konkurencja w takich miejscach jest o wiele mniejsza. Wielkość jak też stopień zróżnicowania floty podyktowane będą przede wszystkim popytem na określone pojazdy, ten zaś zależy od specyfiki lokalnego rynku.

Kompletując flotę trzeba również wziąć pod uwagę grupę docelową, do jakiej skierowane będą usługi. Mówiąc o wypożyczalni wozów nie powinno się zapominać o różnego typu przyczepach, na przykład naczepy podkontenerowe.

You Might Also Like