Dokąd na zasłużony odpoczynek?

W ostatnim czasie widać autentyczny turystyczny boom na Tajlandię, jaka dokładnie o owej porze roku przeżywa największe oblężenie. Przed wyjazdem do hałaśliwego Bangkoku a także na rajskie plaże sprawdźcie, w jaki sposób zaplanować urlop, aby nie przepłacić.
W czasie, gdy ogarnięta zimnem Europa zimuje, Tajlandia rozkwita w pełnym słońcu.

Dokładnie dlatego będzie to optymalny czas, aby wyruszyć w podróż do odległej Azji Południowo-Wschodniej jak też wypocząć od szalejących na Starym Kontynencie zamieci śnieżnych. Od początku listopada do lutego w kraju tym panuje pora ciepła oraz sucha, w największym stopniu przyjazna dla wagabundy. Nie będzie tak upalnie jak w gorących miesiącach i, co najważniejsze, rzadko pada deszcz. Słowem, jest to kapitalna aura na SPAcery po rajskich wybrzeżach, trekking po porośniętych gęstą roślinnością parkach narodowych, zwiedzanie niezwyczajnych buddyjskich świątyń jak też poznawanie egzotycznej kultury i smaków dalekiej Azji. Jeżeli chodzi o wakacje Tajlandia jest doskonałym wyborem.
Białystok nocą

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com

W Tajlandii, inaczej niż na Starym Kontynencie, rozróżnia się 3 pory roku: gorącą i suchą (marzec-maj, a temperatura powietrza częstokroć przewyższa 40 stopni Celsjusza), wilgotną oraz gorącą (czerwiec – październik, a wilgotność powietrza w granicach 97%) i trwającą obecnie porę suchą oraz ciepłą, gdy to temperatura przypomina tę, jaka występuje latem w Europie. Perfekcyjna pora na ekskursję do Tajlandii zaczęła się w listopadzie i potrwa do połowy lutego.

Dokładnie w tym czasie możemy radować się pełnym słońcem, względnym brakiem opadów i miłą dla zwiedzania a także odpoczynku temperaturą.

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć niezbędne Ci wiadomości, to kliknij ten odnośnik. Naprawdę zalecam to omówienie (http://kormoran-rowy.pl//ceny-pakiety) każdemu, kto chce mieć nietuzinkowe źródło informacji.

W tymże czasie rekomendowana też jest wycieczka do Ziemi Świętej.

, , , ,

Related posts

Wyjeżdżamy na majówkę!

Po przedłużającej się zimie przyszła nareszcie słoneczna wiosna. Fachowcy oceniają, że w obecnym roku dni majówkowe będą wyjątkowo ciepłe. Polacy masowo wyjadą na urlop, by radować się gorącem. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie pojadą na dni wolne, przeznaczamy ten oto artykuł. Opisujemy w nim 3 fajne możliwości, które należy wziąć pod uwagę.

Poszukujemy miejsca na nocleg w Rzeszowie

W Rzeszowie niezwykle często organizowane są różnego rodzaju eventy oraz konferencje, na które zjeżdżają przyjezdni z całego naszego kraju. Nierzadko zapraszane są również osoby z z towarzystw międzynarodowych. Trzeba przede wszystkim zadbać o odpowiednią oprawę całego przedsięwzięcia, jak i o tłumaczenie na rewelacyjnym poziomie.

Jeden z bardziej cudownych państw na terenie Europy.

Jeśli chodzi o Hiszpanię to z pewnością nie będzie niczym dziwnym to, że jest to jeden z cudowniejszych regionów, chociażby w Europie. Zachwycająca pogoda, cudowne punkty warte zobaczenia, urokliwe zakątki, nieco egzotyczna jak na tego typu rejony gastronomia. Plusów hiszpańskich można wymieniać w nieskończoność.

Latest posts

Modne jeansy dla mężczyzn produkowane w różnych rozmiarach

Dobre spodnie jeansowe męskie na pewno są się niezwykle dobrze sprzedawały. Gwarancją tego jest to, iż panowie wciąż potrzebują nowych spodni, a spodnie jeansowe uważane bywają za bardzo wygodne, a jednocześnie jedne z najnowszych typów spodni.