Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Do jakiego celu oprócz oczywiście notowania mógłby służyć długopis?

8 sierpnia 2020
Jeśli posiadasz własną firmę i zastanawiasz się co jeszcze mogłoby pomóc Ci w jej efektywnej promocji, to warto spytać się o zdanie jakiegoś pracownika dobrej agencji marketingowej.

Na pewno zasugeruje różne tak zwane nośniki reklamy, takie jak np. kubki lub długopisy.
szafka

Autor: Christian Aleksander
Źródło: http://www.flickr.com

długopis z profilowanym trzonem
Przykładowo długopis z profilowanym trzonem, na którym można zamieścić nadruk firmy Tritex – (druk sublimacyjny łódź) z nazwą Twojej firmy. Taki cienkopis może być wykonany z tworzyw sztucznych albo np. z metalu połączonego z gumą.

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie ekscytujący, ta propozycja (https://panko.pl/) na pewno też będzie warta Twojego zainteresowania, ponieważ znajdziesz tam analogiczne wiadomości.

Ten ostatni element powoduje, że wspomniane narzędzie lepiej utrzymuje się w ręku, co jest przecież wyjątkowo ważne podczas notowania. Aż pragnie się go używać jak najdłużej. Jest to oczywiście bardzo korzystne dla każdego zachwalanego przez tego typu długopis biznesu. To więc jeden z najbardziej korzystnych cenowo oraz najlepszych sposobów na promocję Twojej firmy.

Warto wspomnieć, że dla zamawiającej osoby w agencji reklamowej tego typu tak zwany gadżet promocyjny firmy jest wyjątkowo tani. Cena oscyluje koło kwoty kilkudziesięciu groszy, przy czym jest ona zależna od modelu długopisu oraz nakładu, w jakim ma być on przygotowany. Oczywiście tego typu detale jak kolor wkładu czy samego towaru, którym jest długopis z profilowanym trzonem jest sprawą do omówienia.

A jaki jest czas wykonania takiego zlecenia? To już zależy od nakładu i bieżącego tak zwanego obłożenia agendy reklamowej, jednak czas taki może liczyć od kilku do kilkunastu dni. Zamówione długopisy mogą zostać wysłane przy pomocy np. firmy kurierskiej.

You Might Also Like