Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

DAF Trucks – czyli, holenderski wytwórca samochodów typu ciężarowego wraz z siedzibą wewnątrz Gdańsku

26 lutego 2021
Czym dokładnie jest „DAF”? Gdzie ma własną główną siedzibę oraz w jakim momencie został założony? Gdzie w Polsce ma własne oddziały? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego najbardziej małego – dopiero co wydzierganego – świeżuteńkiego felietoniku!

szkolenie

Autor: TijsB
Źródło: http://www.flickr.com
outdoor

Autor: PURMO
Źródło: PURMO
„DAF”, a dokładniej „DAF Trucks NV” – jest to firma która zajmuje się wytwarzaniem samochodzików ciężarowych, która to posiada swoją najważniejszą siedzibę wewnątrz Eindhoven w Holandii.

Jeśli według Ciebie prezentowany artykuł jest wciągający, to zobacz także pomocne źródło (liberty.olawa.pl/chemia-biurowa/), które zawiera intrygujące informacje – one zapewne Cię zaciekawią.

Owa przedsiębiorstwo została założona pierwszego kwietnia 1928 roczku i prosperuje po dzień dzisiejszy, opiekując się nie jedynie wspomnianymi samochodzikami ciężarowymi, ale również swego czasu samochodami osobowymi, oraz nawet autobusikami, czy samochodami dostaWCzymi. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 9700 person (przeliczenie z 2015 roczku) na całym świecie, wewnątrz tego w naszej rodzimej Polsce. W naszym kraju powstało jej parę oddziałów: Olsztyn, Szczecin, czy Koszalin, nie wspominając już o Białymstoku, czy też Toruniu, a także najmocniej nas interesującego dzisiaj Gdańska. DAF Gdańsk znajdziemy na ulicy Lubowidzkiej 33, w godzinkach od poniedziałku aż do piątku – od 8:00 do dwudziestej pierwszej, a także w sobotę także od 8:00 ale do 16:00. Warto tutaj napomknąć, iż DAF Gdańsk w podobny sposób jak calutka przedsiębiorstwo, należy w danych czasach do tak zwanej Grupy DBK, oraz to pod tej firmy szyldem trzeba poszukiwać produktów marki DAF.

Z tego powodu zaprzestań się ociągać oraz odwiedź najbardziej bliski serwis, lub zerknij do sieci aby poznać bardziej dużo szczegółów na temacik jednej spośród najlepszych marek Holenderskich samochodzików typu ciężarowego!

You Might Also Like