Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dzierżawa profesjonalnych naczep ciężarowych, jest doskonałym sposobem na rozsądne zarządzanie interesem.

9 marca 2020
Handlowcy naczep zgodnie twierdzą, że w Polsce istnieje boom zakupowy. Jest to wynikiem wzrostu gospodarczego i powiększającego się zainteresowania na usługi transportowe. Na duży wzrost zbywania naczep ciężarowych w Polsce mają oddziaływanie wzmagające się przepisy unijne, dotyczące przewożenia artykułów w określonych warunkach, jak również rosnące ceny używanych naczep ciężarowych.

Sprawdź wynajem naczep
Stąd też wiele krajowych przedsiębiorstw wykorzystujących naczepy ciężarowe zwykle po 4 – 5 latach ich eksploatacji zmienia na nowe. Do tego można zaliczyć wciąż poprawiający się stan polskich dróg.
Dzięki temu handel naczep ciężarowych ma duże możliwości dalszego rozwoju.

Zaintrygował Cię tego typu artykuł? Jeżeli tak, to tu także jest zamieszczona świeża treść, która na pewno będzie Ci odpowiadać.

Pomimo tego wciąż odczuwalny jest niedosyt właściwej infrastruktury, bazy oraz przepisów zachęcających do stosowania tego typu środków komunikacji. To z kolei sprawia, że zaciekawienie nim ze strony korporacji spedycyjnych, jest jeszcze ciągle zbyt małe. Inną przeszkodę, stanowi powinność przystosowania naczep ciężarowych, w tym również chłodniczych, do transportowania wagonami kolejowymi. Na korzystną sprzedaż naczep ciężarowych można liczyć dzięki nieustannie zwiększającego się zapotrzebowania wschodnich rynków, zwłaszcza na naczepy ciężarowe nienowe.

Wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych
Firmy wyspecjalizowane w dzierżawie, leasingu oraz sprzedaży naczep ciężarowych oferują kontrahentom opcje wybrania

Ciężarówka

Źródło: http://sxc.hu/

najkorzystniejszej dla siebie formy pozyskania interesującego go środka transportu.
Klienci mają do wyboru elastyczny czas obowiązywania umowy. Dla biorących w używanie dzierżawa naczep to duże zyski: nieduże pierwotne zaangażowanie własnych środków finansowych, możliwość zaliczania opłat za użytkowanie w koszty uzyskania dochodu, możliwość drobiazgowej kontroli opłat wykorzystywania aut. Pomimo tego dzierżawa naczep nie jest w kraju jeszcze tak popularną formą nabycia środków transportu ciężarowego jak leasing, czy kredyt.

Sprawdź ten tekst, to również jest świetny artykuł (https://calus-p.pl/62-pozostale) opisywanego problemu. Nie czekaj i kliknij a z pewnością nie pożałujesz.

W Polsce dzierżawa jest stosunkowo nową formą pozyskania środków transportu. Polscy biznesmeni nie zdążyli się jeszcze do niej przystosować. Nie bez znaczenia jest mentalność niektórych przedsiębiorców, którzy ciągle twierdzą, że muszą być właścicielami pojazdów.
Inne informacje: link

You Might Also Like